Underwriters Laboratories (UL) jest jedną z czołowych na świecie niezależnych instytucji badających bezpieczeństwo wyrobów. Nasze ponad 110-letnie doświadczenie stawiamy do dyspozycji producentów, a opracowanych przez nas 1201 norm bezpieczeństwa produktów wyznacza praktyki certyfikacji w ponad 200 branżach przemysłu. Znak UL jest akceptowany na całym świecie, a nasza reputacja w dziedzinie bezpieczeństwa użytkowania oraz skuteczności doradztwa dla producentów w zakresie konstruowania bezpieczniejszych wyrobów nie ma sobie równych. Ponad 9000 naszych pracowników wspólnie z przedstawicielami i partnerami handlowymi obsługuje klientów w 100 krajach.
Obecnie poszukujemy kandydatek/kandydatów na stanowisko:
INŻYNIER DS. PROJEKTÓW W DZIALE CONSUMER TECHNOLOGY
miejsce pracy: Sękocin Nowy k. Warszawy
Obowiązki:
  • -Samodzielne prowadzenie projektów obejmujących badania, testy i certyfikację produktów HiTech (w tym produktów nowych, wchodzących na rynek):
    • analiza produktów pod kątem zgodności z wymaganiami bezpieczeństwa
    • przygotowywanie dokumentacji technicznej
    • badania i testy na zgodność z normami bezpieczeństwa (m.in. IEC, UL, EN)
    • współpraca z klientami, głównie zagranicznymi
  • -Aktywna współpraca z laboratorium , działem obsługi klienta oraz z innymi działami firmy, głównie za granicą
Wymagania:
  • - Wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika lub pochodne)
  • - Mile widziane 1-2 lata doświadczenia w badaniu lub projektowaniu zasilaczy impulsowych, układów zasilania AC/DC lub DC/DC, baterii lub innego sprzętu High Tech
  • - Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie; znajomość języka niemieckiego będzie plusem
  • - Mile widziane doświadczenie w pracy z klientami
  • - Orientacja na klienta, nastawienie na realizację zadań, elastyczność
Oferujemy:
  • - Perspektywę rozwoju zawodowego w ramach struktur międzynarodowej firmy
  • - Udział w atrakcyjnych projektach międzynarodowych
  • - Dostęp do najnowszej technologii
  • - Możliwość wykorzystywania znajomości języka angielskiego w codziennej pracy
  • - Otwartą i przyjazną atmosferę pracy
  • - Pakiet socjalny (ubezpieczenie, opieka medyczna, lunch kupony)
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatkami/kandydatami.
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji w języku polskim i angielskim mailem na adres: oferta6925@bdi.com.pl
UL International Polska Sp. z o.o.
Al. Krakowska 81
05-090 Sękocin Nowy
tel. 22 336 33 00
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm.)"
If you want to work for a safer world, check out our career opportunities at ULcareers.com.

BE THE BENCHMARK OF TRUST. BE UL.