Jabil jest jednym z największych światowych producentów elektroniki na zlecenie. Działamy w branżach: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacyjnej, medycznej, komputerowej oraz energii odnawialnej. Firmę cechuje dbałość o rozwój pracowników, silna pozycja finansowa, najnowsze technologie.

Inżynier Jakości

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Udział w ambitnych projektach w międzynarodowym środowisku
  • Pakiet relokacyjny

Zakres obowiązków:
  • Definiowanie i wdrażanie akcji poprawy jakości produktów i procesów
  • Dostarczanie dokładnej i regularnej informacji zwrotnej o jakości produktów
  • Współpraca z przedstawicielami zagranicznych klientów
  • Rozpatrywanie reklamacji jakościowych od klienta
  • Definiowanie punktów kontroli produktów w procesie produkcyjnym
  • Nadzorowanie i zarządzanie dokumentacją kontrolno-pomiarową
  • Przeprowadzanie audytów wyrobu, procesu i systemu jakości

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (preferowane kierunki materiałoznawstwo, mechanika, elektromechanika, mechatronika)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Praktyczna znajomość narzędzi jakościowych (FMEA, Control Plan, RCCA, Pareto)
  • Znajomość procesów produkcyjnych
  • Mile widziane:
    • doświadczenie w pracy z projektami Six Sigma
    • doświadczenie zawodowe w branży: stolarka aluminiowa-okienna, wytwórnie szkła, przemysł samochodowy, przetwórstwo tworzyw sztucznych

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:

"Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych przez Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Kwidzynie. Jednocześnie oświadczam, że złożone przeze mnie dokumenty aplikacyjne są zgodne z prawdą."

Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: oferta8403@bdi.com.pl

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy