Jabil jest jednym z największych światowych producentów z branży EMS. Działamy w zakresie: elektroniki użytkowej, telekomunikacji, motoryzacji, urządzeń medycznych, komputerów oraz energii odnawialnej. Jesteśmy stabilną firmą której mocą są jej pracownicy. Mamy silną pozycję na rynku, wykorzystujemy najnowsze technologie.

Szukamy kandydatów do Działu Test Development – jest to zgrany zespół pasjonatów zajmujących się projektowaniem i budową urządzeń testujących (FVT, ICT) do produkcji produktów elektronicznych.

Jeśli Twoją pasją jest elektronika, dołącz do nas!!!

Projektant Elektronik-Programista

(Test Development Engineer)

Miejsce pracy: Kwidzyn, woj. pomorskie

Oferujemy:
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym i międzykulturowym środowisku;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, możliwość nieustannego rozwoju
  • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego oraz studiów podyplomowych
  • Bogaty pakiet świadczeń (m.in. karta multisport oraz możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego);
  • Pakiet relokacyjny (zakwaterowanie na pierwsze 3 miesiące oraz dodatek na zagospodarowanie)

Zakres obowiązków:
  • Projektowanie urządzeń testowych do produkcji elektroniki (hardware, software)
  • Wiodący udział w realizacji projektów (od opracowania koncepcji do wdrożenia do produkcji) w tym:
    • zrozumienie wymogów i warunków technicznych
    • opracowanie koncepcji testu i dobór urządzeń testujących
    • projekt testera (cześć elektryczna, programistyczna)
    • przygotowanie testów, debug, instalacja, zwolnienie
  • Opracowanie i nadzór nad dokumentacją techniczną
  • Współpraca z klientami
  • Współpraca z międzynarodowym zespołem specjalistów

Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, telekomunikacja lub pokrewne)
  • Praktyczna umiejętność programowania (C#, C/C++, LabView)
  • Znajomość technik i systemów pomiarowych
  • Znajomość interfejsów komunikacyjnych (RS232, GBIP, LAN, CAN, SPI, I2C)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Szukaj nas „Jabil Kwidzyn” na Youtube

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane oferty

Prosimy o dołączenie do CV klauzuli o następującej treści:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na warunkach określonych w ustawie z dn. 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. Ust. Nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami) oraz ustawie z dn. 18.07.2002 o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. Ust. Nr 144, poz. 1204) na zbieranie i przetwarzanie w celach związanych z zatrudnieniem moich danych osobowych

Zapraszamy do przesłania CV i listu motywacyjnego na adres: oferta8819@bdi.com.pl

Wszystkie aplikacje zostaną przekazane pracodawcy, który zlecił publikację swojej oferty pracy w portalu BDI. Konsultanci BDI nie uczestniczą w rekrutacji. W swojej Błękitnej Strefie, kilka dni po zgłoszeniu, zobaczysz przy tej ofercie ikonę "Aplikacja przesłana do pracodawcy" Aplikacja przesłana do pracodawcy