Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Isotek Sp. z o.o.

firma jest czołowym dostawcą obrabiarek, narzędzi skrawających i urządzeń kontrolno-pomiarowych na terenie Polski, Czech i Słowacji.
W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy odpowiednich kandydatów do pracy na ww. stanowisku.

Wymagania:

  • wykształcenia min. średniego (preferowane wyższe techniczne: Mechanika i Budowa Maszyn, Mechatronika itp.)
  • praktycznej wiedzy n. t. budowy i zasad działania obrabiarek oraz zagadnień związanych z obróbką skrawaniem (doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem)
  • znajomości języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie w stopniu umożliwiającym porozumiewanie się w środowisku zawodowym
  • gotowości do częstych podróży służbowych na terenie całego kraju
  • wysokich zdolności interpersonalnych
  • prawa jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • doradztwo techniczne oraz aktywną sprzedaż w zakresie powierzonej grupy produktów na terenie całego kraju
  • stałe kontakty z klientami oraz zbieranie informacji
  • przygotowywanie zapytań ofertowych, ofert dla klientów i prezentacji
  • stałą współpracę z Partnerami zagranicznymi firmy
  • raportowanie do przełożonego zgodnie z przyjętymi w firmie procedurami

Firma oferuje:

  • ciekawą pracę w firmie o uznanej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji oraz rozwoju osobistego i zawodowego
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz niezbędne narzędzia pracy (samochód, laptop, telefon, itp.)

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy