Specjalista ds. Automatyki

Pracodawca:

Grupa Żywiec S.A.

Opis pracodawcy:

Jesteśmy drugim co do wielkości producentem piwa w Polsce.
Należymy do Grupy Heineken, najbardziej międzynarodowej firmy piwowarskiej na Świecie.
Grupa Żywiec ma 5 browarów w Polsce, w których zatrudnia ok. 1000 pracowników.
Dział Produkcji Grupy Żywiec regularnie otrzymuje nagrody "Doskonałość TPM" - Japońskiego Instytutu za najbardziej efektywne rozwiązania produkcyjne i zajmuje czołowe miejsca w rankingach browarów Grupy Heineken.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego technicznego np. po kierunku: automatyka, robotyka
  • doświadczenia na podobnym stanowisku - mile widziane
  • gotowości do pracy w systemie 3-zmianowym, przez 7 dni w tygodniu
  • znajomości systemów sterownia Siemens (Step7, TIA Portal, WinCC itp.)
  • znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • chęci rozwoju zawodowego i umiejętności szybkiego uczenia się
  • umiejętności pracy w zespole oraz nawiązywania relacji
  • elastycznego podejścia i otwartości na zmiany

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie sprawności i niezawodności maszyn, urządzeń na wydziałach produkcyjnych i pomocniczych w zakresie systemów sterowania i wizualizacji
  • wsparcie i prowadzenie projektów optymalizujących pracę linii rozlewniczych
  • rozwiązywanie problemów technicznych poprzez stosowanie zasad metodologii TPM
  • uczestniczenie w różnego rodzaju przeglądach i remontach okresowych
  • odpowiedzialność za archiwizację oprogramowania systemów sterowania i wizualizacji
  • koordynacja inspekcji i napraw po przeprowadzonych inspekcjach w celu zgodności z procedurami i przyjętymi standardami
  • opracowywanie i wdrażanie modyfikacji linii, aby zapewnić lepszą optymalizację kosztów i czasu produkcji
  • realizacja legalizacji i wzorcowania w celu zgodności instalacji technicznych z wymaganiami prawnymi

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy (premia miesięczna, kwartalna oraz świąteczna)
  • pakiet świadczeń pozapłacowych takich jak: karta sportowa, opieka medyczna, fundusz emerytalny, dofinansowanie do wakacji, świąteczny deputat piwny oraz stypendia naukowe i upominki mikołajkowe dla dzieci pracowników
  • realne możliwości rozwoju zawodowego i pracę przy projektach wymagających inicjatywy i współpracy

Miejsce podjęcia pracy

Żywiec

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna