Export Manager

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Opis pracodawcy:

Firma działająca w branży produkcji z tworzyw sztucznych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy w dziale eksportowym lub praca za granicą w firmie produkcyjno-handlowej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • mile widziana znajomość drugiego języka obcego
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność prowadzenia negocjacji oraz nawiązywania długotrwałych relacji z klientami
  • dobra komunikatywność, organizacja pracy własnej, duża motywacja do pracy, dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • utrzymywanie stałych relacji z istniejącymi klientami - dystrybutorami
  • pozyskiwanie nowych klientów w wybranych krajach
  • realizacja wyznaczonych celów sprzedaży eksportowej
  • udział w projektach dostosowywania produktów do wymogów rynków eksportowych
  • udział w projektach tworzenia nowych produktów i rozwiązań dla klientów
  • nadzór nad terminowym spływem należności
  • przygotowanie niezbędnych dokumentów potwierdzających złożenie zamówienia
  • udział w targach dystrybutorów
  • raportowanie działań handlowych w systemie ERP
  • komunikacja z koordynatorem sprzedaży w celu sprawnej realizacji zamówień
  • analiza trendów, konkurencji i potencjału rynku
  • uczestniczenie w tworzeniu planu sprzedaży na kolejne lata

Firma oferuje:

  • atrakcyjne warunki finansowe
  • praca w firmie produkcyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość pracy w trybie home office

Miejsce podjęcia pracy

Poznań

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy