Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Firma zajmująca się projektowaniem oraz produkcją kompleksowych rozwiązań w dziedzinach systemów logistyki wewnętrznej (transportu bliskiego), automatycznych systemów magazynowania oraz sortowania odpadów. Aktualnie firma zatrudnia ponad 200 pracowników. Poza Polską głównymi klientami firmy są odbiorcy ze Skandynawii oraz Europy Zachodniej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • minimum roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • umiejętność dotarcia do zleceniodawców
  • komunikatywność
  • łatwość nawiązywania relacji biznesowych
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Zakres obowiązków:

  • aktywne poszukiwanie zleceń
  • doradztwo techniczne
  • przygotowywanie ofert oraz dokumentacji przetargowej pod kątem technicznym oraz handlowym (kalkulacja kosztów)
  • prowadzenie negocjacji techniczno-handlowych oraz prezentacji wyrobów

Firma oferuje:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • interesującą pracę w renomowanej firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Wielkopolska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy