Inżynier AKPiA_HVAC

Pracodawca:

Klient agencji zatrudnienia nr 1727

INSTAL - LUBLIN Sp. z o.o. jest jedną z największych firm instalacyjnych w Polsce specjalizujących się w usługach związanych z realizacją prac w obiektach przemysłowych, mieszkaniowych i użyteczności publicznej. Zakres usług obejmuje montaż instalacji grzewczych, wentylacyjnych, klimatyzacyjnych, sanitarnych, technologicznych, jak również zewnętrzne sieci wodne, kanalizacyjne, cieplne i gazowe wraz z projektowaniem.

Wymagania:

  • wykształcenia kierunkowego, w specjalności automatyka/elektryka/energetyka
  • uprawnienia budowlane, mile widziane
  • doświadczenia w pracy na budowach
  • znajomości systemów automatyki
  • uprawnienia SEP dozorowe, mile widziane powyżej 1 kV
  • znajomości struktur układów automatyki (z czego się składają, czemu służą)
  • umiejętności koordynacji działań podwykonawców - współpraca z kilkoma podwykonawcami/dostawcami
  • znajomości procesów realizacji kontraktów (kontrola harmonogramu, kosztów, jakości wykonania, rozruchów, odbiorów)
  • obsługa MS Office (Word, Excel)
  • gotowość do delegacji służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • praca na terenie Elektrowni Turów
  • realizacja projektów dotyczących systemów automatyki i/lub instalacji niskoprądowych
  • wspieranie kierownika robót oraz ścisła współpraca z kierownikiem kontraktu przy realizacji projektu
  • analiza wymagań kontraktowych w zakresie wyrobów i/lub usług i przygotowanie zestawu danych dotyczących dostarczanych wyrobów i/lub usług
  • koordynacja i techniczny nadzór realizacji projektu w zakresie dostaw
  • kontrola prac podwykonawców/zespołu monterskiego zgodnie z wymogami umowy
  • śledzenie na bazie harmonogramu kontraktowego postępów robót
  • terminowe przekazywanie inwestorowi i podwykonawcom aktualnej dokumentacji niezbędnej do wykonania i odbioru robót na budowie
  • monitorowanie terminów, kosztów i jakości prac
  • udział w zatwierdzaniu protokołów rzeczowo - finansowych
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad bhp

  • zatrudnienie na umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego i/lub zdobycia doświadczenia do uprawnień zawodowych
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • karta Benefit, opieka medyczna

Miejsce podjęcia pracy

Turów

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna