Inżynier ds. Energetycznych

Pracodawca:

Unilever Polska Sp. z o.o.

Unilever jest globalną firmą zatrudniającą ponad 170 000 osób w oddziałach na całym świecie. Naszą misją jest zaspokajanie codziennych potrzeb związanych z odżywianiem oraz higieną osobistą poprzez marki, które pomagają ludziom czuć się i wyglądać dobrze, a także pełniej korzystać z życia. W Polsce jesteśmy obecni od 25 lat, zatrudniamy 3500 pracowników i posiadamy nowoczesne centrum dystrybucyjne, ośrodek badawczo-rozwojowy, centrum operacyjne w Katowicach oraz 4 zakłady produkcyjne - w Katowicach, Poznaniu, Bydgoszczy i Baninie (k. Gdańska). Oddział w Bydgoszczy jest jedną z najnowocześniejszych fabryk międzynarodowego koncernu UNILEVER. Produkowane przez nas kosmetyki i kostki toaletowe to popularne marki takie jak Dove, Lux, Sunsilk, Axe, Clear, Domestos, które cieszą się uznaniem na całym świecie. Posiadamy certyfikaty ISO i OHSAS, wprowadzamy pionierską metodologię World Class Manufacturing, zapewniamy dostęp do najnowocześniejszych i zaawansowanych narzędzi diagnostycznych - gwarantujemy wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wysokie standardy pracy. Zatrudniamy łącznie ponad 1000 pracowników i w związku z kolejnymi inwestycjami wciąż się rozwijamy. Jesteśmy solidnym pracodawcą proponującym atrakcyjne warunki pracy - zarówno płacowe jak i pozapłacowe, z którym warto się związać. Dołącz do naszego zespołu.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, mechaniczne (preferowane o kierunku energetyka)
  • mile widziane doświadczenie zawodowe w firmie produkcyjnej, w dziale technicznym lub utrzymania ruchu
  • znajomość obsługi komputera oraz aplikacji MS Excel i CAD
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • zaangażowanie i samodzielność

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie właściwego stanu infrastruktury technicznej w zakładzie produkcyjnym obejmującej m. in. takie obszary energetyczne jak: kotłownia i sieć ciepłownicza wraz z instalacjami ciepła i chłodu technologicznego, instalacje i sieci wód technologicznych, układy wentylacyjne i klimatyzacyjne oraz sieć sprężonego powietrza
  • nadzór nad urządzeniami energetycznymi wraz z ich instalacjami oraz monitorowanie ich stanu technicznego
  • planowanie i nadzorowanie prowadzenia przeglądów okresowych, prac konserwacyjnych i remontowych
  • diagnozowanie i analizowanie awarii w celu ich eliminacji i zapewnienia właściwych działań prewencyjnych
  • współpraca z firmami zewnętrznymi i serwisami urządzeń technicznych
  • aktywny udział w zakładowym programie usprawnień w zakresie redukcji zużycia mediów energetycznych

Firma oferuje:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • bogaty pakiet socjalny (m. in.: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pracowniczy program emerytalny, karta Multisport)
  • możliwości rozwoju zawodowego w renomowanej firmie w środowisku międzynarodowym
  • praca od poniedziałku do piątku

Miejsce podjęcia pracy

Bydgoszcz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna