Kierownik Lakierni - KTL

Pracodawca:

Stelweld Sp. z o.o.

Stelweld jest firmą z tradycjami, prowadzącą działalność gospodarczą od 1997 roku. Zatrudniamy ponad 550 pracowników. Produkujemy podzespoły spawane, głównie dla przemysłu motoryzacyjnego, przy wykorzystaniu najnowocześniejszych technologii. Jesteśmy producentem części do samochodów i autobusów, części do maszyn budowlanych i górniczych dla międzynarodowych koncernów. Nasze wyroby sprzedajemy do Szwecji, Niemiec, Francji, Belgii, Holandii, Danii, Włoch, Wielkiej Brytanii, Meksyku. Współpracujemy z takimi firmami jak Volvo, Scania, Bombardier, Atlas, Atlas Copco, Cargotec Group, Solaris.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (chemiczne lub techniczne)
  • min. 2 letnie doświadczenie w zarządzaniu zautomatyzowaną lakiernią
  • bardzo dobra znajomość procesu malowania elementów stalowych metodą proszkową i ciekłą
  • znajomość procesów przygotowania powierzchni detali (śrutowanie, piaskowanie)
  • bardzo dobra znajomość procesów zabezpieczenia antykorozyjnego
  • znajomość norm i narzędzi jakościowych wykorzystywanych w branży motoryzacyjnej (mile widziana)
  • dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office; w szczególności programu Excel
  • umiejętność zarządzania zespołem
  • wysokie zdolności organizacyjne
  • zaangażowanie i dyspozycyjność

Zakres obowiązków:

  • terminowa realizacja zadań produkcyjnych i jakościowych w całym procesie lakierowania
  • rozwiązywanie bieżących problemów, związanych z przebiegiem procesu produkcji i podejmowanie działań naprawczych
  • prowadzenie i aktualizacja dokumentacji technologicznej
  • ustalanie i bieżąca kontrola parametrów produkcyjnych dla nowych uruchomień
  • bieżąca analiza i raportowanie osiąganych wyników
  • bieżąca optymalizacja procesu produkcyjnego
  • zarządzanie zespołem podległych pracowników
  • udział we wdrażaniu nowych wyrobów

Firma oferuje:

  • odpowiedzialne i ciekawe wyzwania zawodowe
  • udział w budowaniu wysokiej pozycji firmy na rynku
  • duże możliwości rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • stabilne warunki zatrudnienia

Miejsce podjęcia pracy

Jelcz-Laskowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna