Project Manager

Pracodawca:

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International to międzynarodowa firma doradcza na rynku nieruchomości komercyjnych. W Polsce jesteśmy od 1997 roku. Zatrudniamy ponad 230 osób w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Trójmieście, Szczecinie
i Katowicach. Usługi firmy obejmują m.in. doradztwo w zakresie: wynajmu oraz kupna/sprzedaży nieruchomości, kupna
i sprzedaży gruntów, zarządzania nieruchomościami, zarządzania projektami budowlanymi, certyfikacji zielonych budynków i wyceny nieruchomości. Adres strony pracodawcy: www.colliers.pl

Nr referencyjny oferty: PM/TR/07/2018

Wymagania:

  • jesteś zainteresowany/a 4-miesięczną pracą projektową (wrzesień - grudzień 2018)
  • masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków (inżynieria lądowa, elektryczna lub mechaniczna)
  • masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) na budowie, w biurze projektowym lub zarządzającym
  • posiadasz uzyskane uprawnienia budowlane
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i raportów
  • bardzo dobrze znasz Pakiet MS Office

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie projektami we wszystkich obszarach procesowych
  • przygotowywanie dokumentacji do przetargów i ich realizacja
  • świadczenie usług nadzoru budowlanego
  • przygotowywanie, weryfikowanie i rozliczanie kosztów robót budowlanych
  • współpraca z urzędami (przygotowywanie dokumentów formalnych, kontakt z urzędami i kontrola procesu decyzyjnego)
  • przeprowadzanie analizy technicznej
  • wykonywanie i weryfikowanie kosztorysów budowlanych
  • monitorowanie i raportowanie postępów inwestycji
  • kontrolowanie jakości i terminów wykonania prac budowlanych
  • przygotowanie raportów due diligence
  • koordynowanie projektów oraz prace budowlane

  • 4-miesięczny kontrakt przy ciekawym projekcie w międzynarodowej firmie (wrzesień - grudzień 2018)
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego
  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży

Miejsce podjęcia pracy

Trójmiasto

pełny etat

Rodzaj umowy

samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

praca stacjonarna