Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

KLINGER w Polsce Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Firma KLINGER w Polsce:
◾w Polsce od 1992 roku
◾zatrudnienie: 15 osób
◾członek rodzinnej grupy kapitałowej KLINGER, której początki sięgają XIX wieku
◾zakres oferty: armatura przemysłowa, poziomowskazy, uszczelnienia oraz usługi suplementarne
◾obsługiwane branże: ciepłownictwo, energetyka, chemia, papiernictwo, rafinerie, automotive oraz wiele innych

Wymagania:

Po idealnym kandydacie spodziewamy się możliwie najpełniejszego połączenia niżej wymienionych cech:
◾wykształcenia technicznego, związanego z obszarem zastosowań naszych produktów
◾doświadczenia w sprzedaży produktów kontroli płynów, uszczelnień lub pokrewnych
◾doświadczenia w sprzedaży produktów najwyższej jakości
◾umiejętności rozmowy z ludźmi z naciskiem na słuchanie
◾zmysłu technicznego powiązanego z umiejętnością zastosowania go w praktyce
◾posiadania czynnego prawa jazdy kategorii B i umiejętności sprawnej obsługi komputera
◾zaangażowania, punktualności, samodzielności, komunikatywności, lojalności, uczciwości, sumienności.

Przede wszystkim jednak szukamy osoby lubiącej sprzedawać, dynamicznej i mającej chęć do pracy, uważając te cechy za konieczne dla satysfakcjonującej współpracy.

Komunikatywna znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

Zakres obowiązków:

Poszukujemy do pracy:

  • inżyniera sprzedaży w północno-zachodniej Polsce (województwa wielkopolskie, zachodniopomorskie i lubuskie),
do którego zadań należeć będą przede wszystkim:
◾pozyskiwanie nowych klientów
◾stałe rozwijanie współpracy z obecnymi klientami
◾negocjacje z odbiorcami

Na tym stanowisku znakomitą większość czasu pracy (80-90%) spędza się u klientów. Taki tryb pracy trzeba lubić. To nie jest praca za biurkiem.

Oferujemy bardzo atrakcyjne wynagrodzenie za dobrze wykonaną pracę w godnych warunkach. Uważamy pracowników, za największy kapitał naszej firmy. Do każdego zarówno pracownika, jak i klienta, podchodzimy w sposób humanistyczny, traktując wszystkich z należnym szacunkiem. Dopasowujemy pracę do ludzi, a nie ludzi do pracy.

Pisząc zaś bardziej tradycyjnie oferujemy:
◾pracę w sympatycznym małym zespole, o rodzinnej atmosferze
◾umowę o pracę
◾bardzo atrakcyjne wynagrodzenie zasadnicze oraz premie
◾stabilne zatrudnienie
◾pewność równomiernego wzrostu czerpanych korzyści do rozwoju firmy
◾niezbędny do pracy sprzęt: dobrze wyposażony samochód (także do użytku prywatnego), laptop, rzutnik, telefon etc.
◾szkolenia wewnętrzne (w kraju i za granicą), jak i zewnętrzne
◾prywatną opiekę medyczną na bardzo wysokim poziomie, z możliwością objęcia nią najbliższych
◾diety w wysokości dwukrotnie wyższej od ustawowej

Miejsce podjęcia pracy

woj. lubuskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy