Asystent/ka w dziale Doradztwa Budowlanego

Pracodawca:

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Wymagania:

  • student/studentka ostatnich lat studiów lub absolwent na kierunku: budownictwo, inżynieria lądowa, architektura lub pokrewnym
  • doświadczenie w pracy administracyjnej/obsłudze klienta (mile widziane)
  • znajomość języka angielskiego na zaawansowanym poziomie (codzienna praca w języku angielskim)
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne
  • umiejętność pracy z ludźmi oraz w zespole
  • dobra organizacja pracy, rzetelność
  • chęć rozwoju w branży nieruchomości

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie ofert i prezentacji dla klientów
  • przygotowanie kalkulacji kosztów i pozyskiwanie ofert
  • tłumaczenia dokumentów (PL-ENG; ENG-PL)
  • prowadzenie kalendarza spotkań, ewidencji urlopów i czasu pracy
  • kontakt się z klientami i wykonawcami w kwestiach organizacyjnych
  • monitorowanie procesu fakturowania i płatności
  • organizowanie i porządkowanie danych elektronicznych
  • organizowanie podróże służbowe pracowników działu

  • nowoczesne i komfortowe biuro w atrakcyjnej lokalizacji: pl. Piłsudskiego 3
  • umowę o pracę w pełnym wymiarze godzin, stabilne warunki zatrudnienia
  • program cotygodniowych szkoleń
  • jasno określone ścieżki kariery i realną możliwość rozwoju oraz awansu
  • opiekę medyczną, pakiet Multikafeteria, świeże owoce, elastyczne zasady pracy
  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna