Inżynier Projektów Technologicznych w Branży Spożywczej

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Firma zajmująca się projektowaniem, wykonawstwem i uruchamianiem instalacji technologicznych w przemyśle mleczarskim i spożywczym

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (technologia żywności, inżynieria chemiczna, inżynieria procesowa i kierunki pokrewne)
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość oprogramowania do projektowania (AutoCAD)
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej
  • umiejętność organizacji pracy własnej i podwykonawców
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • mile widziana znajomość j. rosyjskiego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie instalacji technologicznych dla branży przetwórstwa spożywczego
  • prowadzenie nadzoru nad kompletacją urządzeń i ich montażem
  • prowadzenie rozruchów technologicznych
  • wdrażanie nowych rozwiązań
  • rozmowy z dostawcami i klientami

  • pracę z najnowszymi technologiami, przy nowoczesnych rozwiązaniach dla przemysłu spożywczego
  • pracę zdalną lub "na miejscu"

Miejsce podjęcia pracy

Radzymin lub praca zdalna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy