Automatyk

Pracodawca:

ProAutomation Sp. z o.o.

Firma ProAutomation Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się i niezależny integrator oraz producent systemów automatyki. Kompleksowo realizujemy zaawansowane systemy mechatroniki i sterowania. Od projektów koncepcyjnych i wizualizacji, poprzez projekty elektryczne, oprogramowanie systemów kontrolnych aż do aplikacji bazodanowych.

Wymagania:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku minimum 2 lata
  • wykształcenie techniczne co najmniej na poziomie inżynierskim
  • znajomość i umiejętność czytania schematów automatyki, pneumatyki i elektryki
  • znajomość sterowników PLC Siemens, Omron, Mitsubishi
  • znajomość systemów SCADA WinCC, InTouch
  • praktyczna wiedza i umiejętności techniczne
  • poczucie odpowiedzialności za wykonywane zadania
  • umiejętność pracy w zespole
  • priorytetyzacja zadań i terminowość ich realizacji
  • gotowość do wyjazdów służbowych
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów automatyki pod kontem sterowania, sensoryki i komunikacji
  • programowanie sterowników PLC
  • tworzenie wizualizacji HMI/SCADA
  • uruchamianie układów automatyki, uczestnictwo w rozruchach i odbiorach końcowych
  • modyfikacja, diagnostyka i serwis istniejących układów automatyki

Firma oferuje:

  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • elastyczny czas pracy
  • szerokie możliwości rozwoju
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • wyjazdy integracyjne

Miejsce podjęcia pracy

województwo mazowieckie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy