Inżynier Montażu i Serwisu Maszyn Laserowych

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Producent wyspecjalizowanych maszyn laserowych cenionych na całym świecie.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechatronika, automatyka, robotyka, elektronika)
  • 2-3 letnie doświadczenie w pracy w podobnym charakterze
  • wskazana znajomość techniki laserowej i optyki
  • praktyczna umiejętność łączenia ze sobą różnych zagadnień z zakresu inżynierii (automatyka, robotyka, mechatronika itp.)
  • umiejętności manualne niezbędne przy montażu, instalacji i serwisie maszyn
  • umiejętność logicznego myślenia i rozwiązywania problemów technicznych pojawiających się w trakcie pracy
  • umiejętność samodzielnej pracy, jak również kooperacji z zespołem inżynierów
  • min. dobra znajomość j. angielskiego niezbędna w codziennej pracy
  • gotowość do wyjazdów służbowych na terenie Europy Zachodniej oraz USA, Japonii i Korei Południowej
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • praca przy montażu, instalacji i serwisie dedykowanych maszyn laserowych
  • wsparcie klientów firmy w pracach związanych z montażem i serwisem urządzeń
  • rozwiązywanie problemów dotyczących oferowanych maszyn

  • pracę z innowacyjnymi maszynami laserowymi najwyższej klasy
  • pracę w zespole ambitnych inżynierów
  • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
  • szkolenia zawodowe związane z oferowanymi maszynami oraz szkolenia językowe
  • możliwość awansu związana z rozwojem umiejętności i predyspozycjami

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy