P&G Women Engineering Days

Pracodawca:

Procter & Gamble Operations Polska Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Zapraszamy studentki do wzięcia udziału w
Women Engineering Days
w Warszawie w Fabryce Pampers organizowanych przez firmę Procter & Gamble
Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniu 7-8 marca 2019 - start o godz. 9.00

Wymagania:

Warunkiem uczestnictwa jest:

  • zaaplikowanie on-line: www.pgcareers.com (P&G Women Engineering Days) oraz wypełnienie kwestionariusza i zdanie testu
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bycie studentką 3, 4 lub 5 roku uczelni technicznych (preferowany profil: IT, elektryka, mechanika, automatyka, produkcja przemysłowa, inżynieria chemiczna i procesu).

Zakres obowiązków:

Zapraszamy na Wyjątkowe Dni w P&G, dzięki którym będziesz miała okazję:

  • dowiedzieć się jak wygląda dzień z życia inżynierek w P&G i jakie zadania wykonują na co dzień
  • dowiedzieć się jak ważna jest rola kobiet w naszej organizacji
  • poznać P&G i proces produkcji pieluszek Pampers w naszej fabryce w Warszawie
  • z innymi studentkami uczestniczyć w warsztatach i rozwiązywać problemy techniczne pod okiem doświadczonych inżynierów
  • spotkać uczestniczki z różnych uczelni technicznych w Polsce

  • dla najlepszych studentek szansa na udział w Programie Praktyk Letnich (płatny staż w firmie w okresie wakacyjnym) lub zatrudnienie na stałe
  • zapewniamy nocleg dla osób spoza Warszawy z 7 na 8 marca 2019 oraz wyżywienie

Termin składania aplikacji: 28 lutego 2019.

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

staż / praktyka

Wyjazdy

praca stacjonarna