Inżynier Form Wtryskowych

Pracodawca:

EJOT Polska Sp. z o.o. Sp.k.

Grupa EJOT to międzynarodowa organizacja, posiadająca swoje zakłady produkcyjne i biura sprzedaży w 33 krajach w Europie, Ameryce Północnej, Południowej i Azji. Od 95 lat zaliczamy się do liderów technologii w branży budowlanej. Cechuje nas stabilność i wartości charakterystyczne dla przedsiębiorstwa rodzinnego. Nasz sukces zawdzięczamy nie tylko inwestycjom w nowoczesne technologie, ale również w zasoby ludzkie. EJOT to globalna firma oferująca wiele możliwości i wyzwań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne na kierunku budowa maszyn lub pokrewne
  • doświadczenie w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych lub branży metalowej
  • znajomość budowy form wtryskowych
  • wiedza w zakresu przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • umiejętność czytania rysunku technicznego
  • znajomość języka angielskiego umożliwiającą swobodną komunikację
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do wyjazdów krajowych i zagranicznych

Zakres obowiązków:

  • pozyskiwanie i kontakt z dostawcami form i firmami zewnętrznymi
  • koordynowanie spraw związanych z uruchamianiem nowych form, ich przebudowywaniem i zamawianie części zamiennych
  • tworzenie dokumentacji technicznej
  • szukanie nowych rozwiązań organizacyjno-technicznych
  • współpraca z innymi zakładami EJOT w zakresie transferu form oraz w organizacji napraw

Firma oferuje:

  • pracę w międzynarodowej organizacji z ambitnymi zadaniami
  • możliwość nabycia nowych doświadczeń zawodowych
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • stabilne zatrudnienie, umowa o pracę, atrakcyjny pakiet socjalny
  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań

Miejsce podjęcia pracy

Ciasna

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne