Kierownik Narzędziowni

Pracodawca:

TAP Sp. z o.o. Sp. K.

Firma produkcyjna z polskim kapitałem działająca w branży modelarskiej oraz przetwórstwa tworzyw sztucznych w związku z intensywnym rozwojem firmy poszukuje osoby na ww. stanowisko.
Miejsce pracy: 10 km od Poznania w kierunku północnym. Produkujemy różnego typu narzędzia do wtrysku wysoko i niskociśnieniowego, modele, narzędzia do kontroli itp.

Wymagania:

  • wykształcenie o profilu technicznym
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku operatora CNC, programisty CNC (w zespole są dedykowani do tych prac zarówno operatorzy jak i programiści)
  • umiejętność zarządzania procesami produkcyjnymi i ich doskonalenia
  • bardzo dobre umiejętności komunikacyjne
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • organizacja i nadzór nad procesami produkcji (centra obróbcze CNC, drutówka, elektrodrążarka, przebijarka do otworów, maszyny konwencjonalne)
  • optymalizacja procesów produkcyjnych poprzez analizę i kontrolę kosztów produkcji, wdrażanie zmian
  • zarządzanie kilku osobowym zespołem pracowników
  • zapewnienie bezpiecznego środowiska pracy
  • współpraca z pozostałymi działami firmy

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia, zaangażowania i osiągnięć
  • umowę o pracę
  • pracę w profesjonalnym, dynamicznym, młodym zespole
  • pracę jednozmianową (zespół pracuje w trybie trzyzmianowym)
  • możliwości intensywnego rozwoju zawodowego, w dynamicznie rozwijającej się nowoczesnej firmie o profilu produkcyjno-usługowym posiadającej własny dział R&D

Miejsce podjęcia pracy

Owińska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna