Kierownik Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Maintpartner ASI Sp. z o.o.

Maintpartner jest wywodzącym się ze Skandynawii dostawcą usług utrzymania ruchu dla zakładów przemysłowych w regionie Morza Bałtyckiego. Jesteśmy ekspertami w dziedzinie utrzymywania dostępności procesów produkcyjnych naszych klientów. Nasze usługi świadczymy w oparciu o sprawdzony, efektywny model operacyjny wykorzystujący regionalne centra operacyjne, elastyczne zarządzanie zasobami oraz dobrze zdefiniowany, przejrzysty katalog usług. Dostarczamy skrojone na miarę nowoczesne rozwiązania, które stale doskonalimy i rozwijamy, zapewniając naszym klientom wysoką produktywność oraz efektywność kosztową przy zachowaniu wysokich standardów BHP.
Ze względu na rozwój swojej działalności na terenie województwa śląskiego poszukujemy osoby na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • doświadczenie min 2 lata w zarządzaniu kilkuosobowym zespołem w dziale Utrzymania Ruchu
  • wykazanie się poprzednimi sukcesami w obszarze utrzymania ruchu
  • wykształcenie wyższe techniczne - elektryczne, elektromechaniczne, energetyczne, mechaniczne pokrewne
  • orientacja na potrzeby klienta
  • dobra obsługa MS Office
  • znajomość rysunku technicznego
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziana ale niekonieczna komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • uprawnienia SEP do 1kV (E1, D1) będą dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • planowanie przeglądów i remontów maszyn, urządzeń, instalacji oraz nadzór nad ich realizacja zgodnie z założonym harmonogramem
  • organizacja pracy podległego kilkudziesięcioosobowego zespołu
  • realizacja zadań zgodnie z założonym budżetem i wyznaczonymi celami
  • nawiązywanie i podtrzymywanie dobrych relacji z Klientem oraz reagowanie na jego potrzeby
  • stosowanie zasad TPM przy analizie awarii i przestojów
  • nadzór nad wskaźnikami OEE, MTBF, MTTR
  • optymalizacja stanów magazynowych części zamiennych
  • nadzór nad zakupem części zamiennych
  • rozliczanie i raportowanie prac projektowych, dbałość o koszty, świadomość biznesowa, kosztowa
  • pozyskiwanie dodatkowych zleceń od klienta

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • stabilną pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez ciekawe zadania oraz szkolenia
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji
  • bogaty pakiet socjalny w tym MultiSport, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe, prywatna opieka medyczna

Miejsce podjęcia pracy

Gliwice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna