Inżynier Sprzedaży

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach

Przedstawiciel producenta światowej klasy urządzeń procesowych oraz pakujących w branży spożywczej, farmaceutycznej, kosmetycznej i chemicznej.

Wymagania:

  • doświadczenie w sprzedaży maszyn do pakowania w branży spożywczej
  • umiejętność doboru urządzeń i technologii do wymagań klientów
  • komunikatywność i umiejętność budowania długotrwałych relacji z Klientem
  • dobra znajomość języka Angielskiego
  • wykształcenie minimum średnie techniczne (preferowane wyższe techniczne)
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • gotowość do podróży służbowych

Zakres obowiązków:

  • sprzedaż maszyn na terenie całej Polski
  • odpowiedzialność za stworzenie nowych kanałów sprzedaży
  • aktywne poszukiwanie i pozyskiwanie nowych klientów
  • udział w targach, prowadzenie prezentacji
  • bardzo dobrej organizacji pracy, samodzielności oraz nastawienia na rozwój osobisty i działu sprzedaży

  • specjalistyczne zagraniczne szkolenia techniczne i handlowe u producentów maszyn
  • niezbędne narzędzia pracy (samochód, telefon, ...)
  • samodzielne, odpowiedzialne stanowisko
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • tryb pracy: home office

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy