Inżynier Budowy

Pracodawca:

Energopol - Szczecin S.A.

Energopol - Szczecin S. A. jest firmą budowlaną o ponad sześćdziesięcioletniej tradycji i doświadczeniu. Wykonujemy złożone projekty we wszystkich dziedzinach budownictwa ze szczególnym uwzględnieniem projektów z dziedziny hydrotechniki morskiej i śródlądowej, dróg i mostów, urządzeń, sieci i instalacji gazowych oraz wodno-kanalizacyjnych, energetycznych, budowli wielkokubaturowych przemysłowych, jak również użyteczności publicznej oraz specjalnego fundamentowania na terenie całej Polski.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe
  • znajomość pakietu MS Office
  • samodzielność, umiejętność poszukiwania rozwiązań
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • zdolności organizacyjne i interpersonalne
  • umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • prawo jazdy kategorii B

Zakres obowiązków:

  • planowanie pracy sprzętu i ludzi z odpowiednim wyprzedzeniem
  • wypełnianie obowiązków zgodnie ze sztuka budowlaną, ekonomicznie i efektywnie
  • nadzór nad prawidłowym obiegiem wewnętrznych dokumentów materiałowych oraz raportów pracy sprzętu i transportu, zarówno własnego jak i obcego
  • przygotowanie planów realizacyjnych dla powierzonych zadań, koordynacja ludzi i sprzętu na budowie
  • kontrola nad zabezpieczeniem wszystkich stanowisk pracy w niezbędne do realizacji robót narzędzia, a także sprawdzanie prawidłowego sposobu ich użytkowania
  • nadzór nad prawidłową, zgodną z programem robót oraz dokumentacją techniczną realizacją robót
  • opisywanie dokumentów związanych z realizacją powierzonych zadań w systemie kontroli dokumentów finansowych (opisywanie dokumentów do systemu Work flow)
  • usuwanie we własnym zakresie i w ramach posiadanych kompetencji, dostrzeżonych nieprawidłowości w prawidłowym funkcjonowaniu placu budowy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz przejrzyste warunki zatrudnienia
  • wsparcie w relokacji
  • pracę z doświadczonym i zaangażowanym zespołem
  • udział w ciekawych i odpowiedzialnych zadaniach

Miejsce podjęcia pracy

Słubice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne