Młodszy Asystent Projektanta (pracownia elektryczna)

Pracodawca:

PL Project Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą inżyniersko-doradczą specjalizującą się w projektach infrastrukturalnych. Działamy na rynku polskim od 1990 r. Zatrudniamy na stałe ponad 100 osób. W ciągu 25 lat zrealizowaliśmy ponad 250 dużych projektów na łączną wartość przekraczającą 400 milionów złotych. Wykorzystujemy nasze międzynarodowe doświadczenie i obecność w Polsce tworząc silną polską organizację opartą na lokalnej wiedzy i szerokich doświadczeniach w innych krajach. Wielu z naszych Pracowników rozpoczynało pracę, jako stażyści, a dziś odpowiadają za realizację ważnych projektów. Ponieważ naszą wartością jest rozwój, znajdziesz u nas szeroki obszar do wzrostu kompetencji. Jeśli działasz w obszarach, którymi zajmuje się nasza Firma i chcesz rozwijać się w nim, czekamy na Twoją aplikację

Wymagania:

  • wykształcenie technik elektryk lub wyższe o profilu elektrotechnicznym
  • znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość programu CAD (Microstation lub AutoCAD)
  • mile widziana znajomość programu Dialux
  • mile widziane doświadczenie w pracy w biurze projektowym przy sporządzaniu projektów
  • mile widziane umiejętności obliczania i doboru parametrów wewnętrznych i zewnętrznych instalacji elektrycznej, obliczania oświetlenia, umiejętność czytania i sporządzania rysunków technicznych
  • umiejętność pracy w zespole i właściwych relacji interpersonalnych
  • umiejętność organizacji pracy (realizacja założonych celów, punktualność, terminowość)
  • umiejętność pracy w warunkach presji czasu;

Zakres obowiązków:

  • wsparcie przy projektowaniu sieci nN i SN wraz z doborem urządzeń (stacji transformatorowych, rozdzielnic, zabezpieczeń, urządzeń sterujących, kabli)
  • wsparcie przy projektowaniu tras kablowych w środowisku 2D/3D zgodnie z aktualnymi przepisami
  • wsparcie przy projektowaniu przyłączy elektroenergetycznych wraz z wymaganymi czynnościami formalnymi (inwentaryzacja, uzyskiwanie warunków przyłączenia do sieci, uzgadnianie projektów)
  • wsparcie przy projektowaniu instalacji oświetlenia zewnętrznego (tereny kolejowe, drogi) i wewnętrznego (budynki, tunele, przejścia pod torami)
  • wsparcie przy projektowaniu instalacji elektrycznego ogrzewania rozjazdów
  • wsparcie przy projektowaniu instalacji elektrycznych w obiektach kubaturowych
  • wsparcie przy projektowaniu przebudowy kolizji sieci nN i SN
  • kompletowanie dokumentacji projektowej (przygotowanie opisów i rysunków technicznych, drukowanie, składanie i zszywanie opracowań)
  • pomoc w kontaktach z klientem, partnerami, podwykonawcami i z jednostkami administracji publicznej

Firma oferuje:

  • elastyczne warunki zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do spełnianych wymogów zatrudnienia
  • współpracę z doświadczonymi zespołami projektowymi
  • możliwość rozwoju i dalszego zdobywania doświadczenia zawodowego
  • dogodna lokalizacja biura (okolice krakowskich Błoni)

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, samozatrudnienie, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło, staż / praktyka

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne