Asystent Projektanta Mostowego

Pracodawca:

JPL Project Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą inżyniersko-doradczą specjalizującą się w projektach infrastrukturalnych. Działamy na rynku polskim od 1990 r. Zatrudniamy na stałe ponad 100 osób. W ciągu 25 lat zrealizowaliśmy ponad 250 dużych projektów na łączną wartość przekraczającą 400 milionów złotych. Wykorzystujemy nasze międzynarodowe doświadczenie i obecność w Polsce tworząc silną polską organizację opartą na lokalnej wiedzy i szerokich doświadczeniach w innych krajach. Wielu z naszych Pracowników rozpoczynało pracę, jako stażyści, a dziś odpowiadają za realizację ważnych projektów. Ponieważ naszą wartością jest rozwój, znajdziesz u nas szeroki obszar do wzrostu kompetencji. Jeśli działasz w obszarach, którymi zajmuje się nasza Firma i chcesz rozwijać się w nim, czekamy na Twoją aplikację

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (I lub II stopnia) na kierunku budownictwo lądowe - specjalnośc mostowa
  • preferowane doświadczenie w opracowaniu projektów mostowych
  • odpowiedni poziom specjalistycznej wiedzy technicznej
  • obsługa programów typu CAD (2D i 3D): Microstation lub AutoCad obsługa programów pakietu MS Office: Word, Excel
  • umiejętność pracy w zespole i właściwych relacji interpersonalnych
  • odpowiedzialność, sumienność w wykonywaniu zadań, samodzielność, kreatywność
  • umiejętność wykonania powierzonej pracy (realizacja założonych celów, punktualność, terminowość)
  • mile widziana znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • prawo jazdy kat. B (aktywne korzystanie z samochodu)

Zakres obowiązków:

  • opracowywanie pod nadzorem projektanta części lub całości projektu
  • uczestnictwo w realizacji prac przedprojektowych, projektów budowlanych, wykonawczych i dokumentacji przetargowej oraz w opracowaniu przedmiarów pod względem technicznym i merytorycznym
  • prace pomocnicze w terenie, prace inwentaryzacyjne
  • prace wykończeniowe projektu: powielanie, składanie, kompletowanie itp.
  • współpraca w wielobranżowym zespole projektowym (branże: architektoniczna, drogowa, torowa, elektryczna, sanitarna)
  • przestrzeganie określonych terminów realizacji projektów lub/i jego części

Firma oferuje:

  • odpowiednie warunki pracy, zatrudnienie na pełny etat
  • wynagrodzenie adekwatne do spełnianych wymogów zatrudnienia; współpracę z doświadczonymi zespołami projektowymi
  • elastyczność w zakresie formy i wymiaru (czasu) zatrudnienia
  • pakiet świadczeń dodatkowych zgodnie z przyjętą polityką firmy (abonament medyczny, karta sportowa)
  • możliwość rozwoju zawodowego, zdobycia nowej wiedzy i umiejętności
  • miłą atmosferę pracy i koleżeńskie relacje w firmie, w której cenimy samodzielność i inicjatywę
  • atrakcyjną lokalizację z dogodnym dojazdem do biura

Miejsce podjęcia pracy

Kraków

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę, zlecenie / umowa o dzieło, staż / praktyka

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne