Inżynier Testów

Pracodawca:

Liugong Dressta Machinery Sp. z o.o.

Jesteśmy uznanym producentem sprzętu budowlanego. W Polsce projektujemy oraz produkujemy maszyny budowlane, które znajdują odbiorców na wszystkich kontynentach. Nasza oferta zawiera kompletną linię produkcji światowej klasy maszyn, oferowanych tylko przez wybrane firmy w branży.

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (mile widziany kierunek Mechanika i Budowa Maszyn)
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość urządzeń pomiarowych i rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • znajomość branży maszyn budowlanych
  • umiejętność analitycznego myślenia i komunikatywność
  • samodzielność i terminowość w realizacji zadań

Zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie testów układów i komponentów maszyn zgodnie z procedurami i instrukcjami
  • wykonywanie wyspecjalizowanych prac badawczych
  • nadzór nad prowadzonymi testami
  • gromadzenie informacji technicznych dotyczących prowadzonych testów, wykonywanie analiz i przygotowanie raportów z testów

  • międzynarodowe środowisko pracy, w którym będziesz miał okazję spotykać na co dzień inspirujących ludzi
  • możliwość zdobycia doświadczenia w globalnej firmie z rozpoznawalną na cały świat marką
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pakiet socjalny, w tym dofinansowanie wakacji
  • merytoryczne wsparcie w pierwszych miesiącach pracy
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych (m.in. kursy języka angielskiego)

Miejsce podjęcia pracy

Stalowa Wola

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna