Specjalista ds. Zakupów Technicznych

Pracodawca:

Marat Sp. z o.o.

Firma Marat Sp. z o.o., z siedzibą w Rybniku, zatrudni specjalistę na ww. stanowisko

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne średnie lub wyższe
  • umiejętność czytania oraz posługiwania się rysunkiem technicznym
  • umiejętność przeprowadzania rozmów handlowych o charakterze negocjacyjnym
  • znajomość zagadnień związanych z obszarem zakupów, logistyki i dystrybucji
  • znajomość tematyki związanej z przekładniami górniczymi/przemysłowymi będzie dodatkowym atutem
  • dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie mile widziana
  • dobra znajomość obsługi programów pakietu MS Office, szczególnie arkusza kalkulacyjnego EXCEL
  • umiejętność ustalania priorytetów
  • zdolność efektywnej pracy w stresujących warunkach
  • odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań

Zakres obowiązków:

  • zapewnienie prawidłowego funkcjonowania obszaru zakupów i logistyki oraz efektywnej współpracy z działem produkcji wieloseryjnej
  • poszukiwanie oraz pozyskiwanie nowych dostawców
  • kwalifikacja dostawców na podstawie technicznych zdolności produkcyjnych
  • negocjowanie warunków współpracy z dostawcami i kooperantami
  • zapewnienie ciągłości dostaw części oraz usług niezbędnych do realizacji zleceń produkcyjnych
  • analiza i optymalizacja kosztów dostaw materiałów, części oraz usług
  • kontrola terminowości realizacji zamówień

Firma oferuje:

  • stabilną pracę w spółce o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • udział w specjalistycznych szkoleniach
  • rozwój zawodowy
  • karty Multisport
  • opieka medyczna

Miejsce podjęcia pracy

Rybnik

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna