Inżynier ds. Telemechaniki

Pracodawca:

Enco Sp. z o.o.

firma ENCO Sp. z o.o., działająca od 30 lat, realizująca szereg ciekawych projektów w zakresie szeroko pojętej elektroenergetyki w tym: modernizacje istniejących urządzeń rozdzielczych, budowę nowych przyłączy, wdrażanie technologii SMART GRID w sieciach elektroenergetycznych, aktualnie zatrudni na stanowisko: Młodszy inżynier ds. telemechaniki

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne (elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne, preferowani studenci/absolwenci wydziału Elektrycznego, specjalizacja Automatyka Elektroenergetyczna (EAZ))
  • zainteresowanie tematyką sieci SN, w szczególności zagadnieniami SMART GRID
  • dobra umiejętność obsługi AutoCad
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • rzetelność i terminowość
  • prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie dokumentacji produkcyjnej i projektowej wyrobu, w szczególności obwodów wtórnych stacji transformatorowo-rozdzielczych
  • dobór i opracowanie rozwiązań technicznych
  • pomoc przy udoskonalaniu już istniejących produktów
  • udział w definiowaniu narzędzi dotarcia z ofertą do Klienta, w tym opracowywanie materiałów marketingowych oraz prezentacji technicznych wyrobu
  • sporządzanie ofert techniczno-handlowych

Firma oferuje:

  • formę zatrudnienia zgodnie z preferencjami aplikującego
  • szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne
  • wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
  • karta multisport

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

kontrakt

Wyjazdy

praca stacjonarna