Inżynier Jakości Folii Finish

Pracodawca:

Impress Decor Polska Sp. z. o.o.

Pod nazwą Impress kryje się działająca na arenie międzynarodowej grupa przedsiębiorstw, zajmująca się projektowaniem i produkcją powłok do materiałów drewnopochodnych dla branży meblarskiej i podłogowej oraz do nowoczesnych rozwiązań wnętrzarskich, zgodnych z obowiązującymi trendami. Modne wzory do innowacyjnych produktów tworzymy na miejscu. Opieramy się na trendach, nieustannie monitorowanych przez wewnętrzną siatkę znakomicie współpracujących łowców trendów, działających na wielu płaszczyznach w systemie globalnym. Jako lider w branży Impress zachwyca wiele renomowanych przedsiębiorstw na całym świecie najnowszymi rozwiązaniami w zakresie wzornictwa.
Impress decor Polska sp. z o.o. powstała w 1998 roku. Zakład od początku istnienia produkuje papier dekoracyjny; od 2016 roku zajmujemy się także produkcją folii finisz.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (preferowana specjalność: papiernictwo, technologia drewna, chemia)
  • posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży produkcyjnej co najmniej 2 lata
  • cechujesz się asertywnością, kreatywnością oraz wykazujesz inicjatywę w podejmowaniu działań
  • znasz metody rozwiązywania problemów jakościowych
  • posiadasz umiejętność logicznego i analitycznego myślenia

więc, jeśli:
  • znasz bardzo dobrze język angielski
  • łatwo nawiązujesz i utrzymujesz kontakty, dobrze organizujesz swoją pracę, także pod presją czasu
  • masz doświadczenie w wizualnej ocenie jakości produktów (w tym kolory i widzenie przestrzenne)
  • wykazujesz inicjatywę w zdobywaniu wiedzy i nowych umiejętności oraz chcesz się rozwijać
  • a dodatkowo znasz system SAP

Zakres obowiązków:

  • nadzorowanie i administracja procesu reklamacji wewnętrznych
  • zapewnienie świadomości i wiedzy pracowników w zakresie obowiązujących norm i standardów jakościowych oraz wymagań Klienta
  • koordynowanie realizacji działań korygująco - zapobiegawczych wynikających z reklamacji wewnętrznych
  • prowadzenie jakościowej i ilościowej ewidencji towarów niepełnowartościowych (ocena jakościowa towaru i decyzja o jego przeznaczeniu)
  • organizowanie i administrowanie procesem certyfikowania produktów w zewnętrznych instytutach
  • przygotowywanie raportów jakościowych i nadzorowanie dokumentacji
  • przygotowywanie specyfikacji technicznych produktów
  • opracowywanie instrukcji i procedur jakościowych

  • stabilność na podstawie umowy o pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • system dokształcania i szkoleń oraz dofinansowanie nauki języków obcych, bogaty pakiet socjalny (świadczenia dla pracowników i ich dzieci z okazji świąt, pożyczki na cele mieszkaniowe, bilety na występy i koncerty, imprezy integracyjne, hala sportowa), firmowa drużyna piłkarska, konkursy z nagrodami, dodatkowe dni wolne za 10-letni staż pracy oraz wyszkolenie nowego pracownika, premie za innowacyjność i pomysłowość pracowników

Miejsce podjęcia pracy

Ełk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne