Inżynier Produktu

nr ref. 10113-19; Dodatkowa informacja

Pracodawca:

Cargotec Poland Sp. z o.o./Fabryka Kalmar

Opis pracodawcy:

Kalmar jest liderem w zakresie produkcji maszyn do przeładunku kontenerów, automatyki portowej i serwisu. Zaopatrujemy w nasze maszyny: operatorów portowych i terminalowych, centra dystrybucji oraz przemysł ciężki. Co czwarty kontener na świecie jest przemieszczany za pomocą rozwiązań Kalmar. Siedziba Kalmar zlokalizowana jest w Stargardzie przy ul. Metalowej 2. Odwiedź nas na: www.kalmarglobal.com

Wymagania:

  • studia techniczne w dziedzinie elektryki
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość języka angielskiego, w tym języka technicznego
  • znajomość systemów ERP/PDM oraz narzędzi do projektowania mile widziana
  • umiejętność programowania sterowników PLC będzie atutem
  • swoboda w komunikacji z ludźmi i w pracy zespołowej
  • kreatywność i nastawienie na szukanie nowych rozwiązań

Zakres obowiązków:

  • osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za wsparcie techniczne w zakresie dokumentacji elektrycznej dla produkcji oraz dostawców a także działów wspomagających
  • wsparcie techniczne dla naszego oddziału w Gdyni gdzie testowane są nasze maszyny
  • wdrażanie zmian inżynieryjnych poprzez wykonywanie zmian EO
  • komunikacja z działem R&D w obszarze elektrycznym
  • możliwość brania udziału w rozwoju i wdrażaniu nowych rozwiązań w naszych produktach

Firma oferuje:

  • premie miesięczne do 700 zł brutto
  • dofinansowanie do posiłków w firmowej kantynie 150 zł miesięcznie
  • pracowniczy Program Emerytalny w wysokości 3,5% (płacone przez pracodawcę)
  • sponsorowana prywatna opieka medyczna
  • sponsorowane ubezpieczenie NNW
  • integracje działowe oraz pikniki rodzinne
  • dofinansowanie do karty Multisport, karty kulturalnej, Świąt, wakacji oraz inne benefity

Miejsce podjęcia pracy

Stargard

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby ta informacja nie pojawiała się więcej, należy kliknąć przycisk Zamknij.
Zamknij