Asystent Projektanta Sieci i Urządzeń Telekomunikacyjnych

Pracodawca:

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o.

IRIS Telecommunication Poland Sp. z o.o. to prężnie rozwijająca się spółka z Grupy Nokia, zajmująca się projektowaniem oraz budową światłowodowej infrastruktury telekomunikacyjnej.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe - preferowane kierunki: elektronika i telekomunikacja, budownictwo, energetyka, elektrotechnika, geodezja i kartografia, inżynieria środowiska)
  • znajomość programów wspomagających projektowanie typu AutoCAD
  • doświadczenie w projektowaniu pasywnych sieci telekomunikacyjnych lub elektrycznych oraz praktyczna znajomość zagadnień budowy infrastruktury światłowodowej w technologii FTTH - mile widziane
  • znajomość MS Office
  • prawo jazdy kat. B od minimum 2 lat

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie dokumentacji projektowej infrastruktury światłowodowej FTTH, w zakresie niezbędnym do zgłoszenia zamiaru prowadzenia robót budowlanych lub uzyskania decyzji o pozwoleniu na budowę
  • opracowywanie projektów budowlano-wykonawczych lub wykonawczych i innych wymaganych prawem opracowań projektowych
  • wykonywanie niezbędnych uzgodnień związanych z procesem budowlanym

  • rozwój kompetencji zawodowych w jednym z największym Zespołów Projektowych
  • możliwość odbycia praktyki budowlano-projektowej pod nadzorem projektanta pozwalającej na przystąpienie do egzaminu kwalifikacyjnego na uprawnienia budowlane w telekomunikacji
  • możliwość pracy z domu 5x w miesiącu
  • wybór dodatkowych benefitów (karta Multisport, opieka medyczna dla Ciebie oraz Twojej rodziny, karty przedpłacone, ubezpieczenie na życie)
  • elastyczne godziny rozpoczęcia pracy (miedzy 7:00 a 9:45)
  • premia za wyniki i osiągnięcia

Miejsce podjęcia pracy

Łódź, Bydgoszcz, Olsztyn, Kielce

Wymiar zatrudnienia

pełny etat, część etatu

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne