Kierownik Kontraktu

Pracodawca:

Mostostal Sp. z o.o.

Mostostal Sp. z o.o. firma wykonująca roboty budowlane i remontowe na teren Warszawy i okolic.

Wymagania:

  • minimum 5-letnie doświadczenie w realizacji kontraktów na stanowisku Kierownik Kontraktu/Projektu
  • znajomość rynku podwykonawców, dostawców, producentów materiałów
  • doświadczenie w przygotowywaniu budżetów i harmonogramów budów
  • umiejętności lidera w zarządzaniu zespołem własnym oraz Podwykonawców
  • znajomość prawa budowlanego i procesu budowy
  • uprawnienia wykonawcze budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno-budowlanym oraz przynależność do Izby Budownictwa
  • determinacja w dążeniu do celu pod presją czasu, uczciwość, dobra organizacja pracy

Zakres obowiązków:

  • zarządzanie podległym zespołem - Kierownik Budowy, Kierownik Robót, Inżynier Budowy itp.
  • współpraca z Inwestorem
  • koordynacja projektu i odpowiedzialność za jego proces zgodnie z wymaganiami firmy na wszystkich etapach budowy
  • nadzór i rozliczanie pracy Podwykonawców
  • opracowanie harmonogramu, kontrola harmonogramu, analiza ścieżki krytycznej
  • zatwierdzenie i weryfikacja budżetu budowy we współpracy z Zespołem Ofertowym
  • poszukiwanie i wskazywanie rozwiązań równoważnych materiałowo celem poprawy wyniku finansowego
  • zawieranie umów z Podwykonawcami we współpracy z Zespołem Umów i Rozliczeń
  • udział w naradach koordynacyjnych z Inwestorem i Podwykonawcami
  • zarządzanie finansami budowy i raportowanie comiesięczne wyników
  • umiejętność optymalizacji kosztów poprzez proponowanie rozwiązań równoważnych

Firma oferuje:

  • dogodną lokalizację w centrum miasta
  • pracę w firmie z tradycjami
  • przejrzyste zasady wynagradzania w oparciu o posiadane doświadczenie
  • współpracę w oparciu o umowę o pracę lub własna działalność
  • dobrą atmosferę pracy
  • liczne możliwości rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne