Projektant Automatyki

Pracodawca:

Tewes-Bis Sp. z o.o.

Tewes-Bis Spółka z o.o. producent linii technologicznych dla przemysłu mleczarskiego poszukuje ambitnych i energicznych osób na ww. stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne (elektrotechnika / automatyka / elektroenergetyka / elektronika / mechatronika)
  • minimum 2 lata doświadczenia zawodowego w branży związanej z automatyką przemysłową będzie dodatkowym atutem
  • wiedza z zakresu automatyki przemysłowej, systemów sterowania i elektryki
  • znajomość oprogramowania AutoCAD, Eplan
  • praktyczna wiedza na temat zasad projektowania układów bezpieczeństwa oraz znajomość norm bezpieczeństwa stosowanych dla systemów sterowania
  • uprawnienia budowlane do projektowania w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych oraz elektroenergetycznych będą stanowiły dodatkowy atut
  • znajomość języka angielskiego lub języka rosyjskiego na poziomie umożliwiającym posługiwanie się dokumentacją techniczną będzie stanowiło dodatkowy atut

Zakres obowiązków:

  • projektowanie automatyki i instalacji niskoprądowych (w szczególności szaf elektrycznych automatyki przemysłowej)
  • przygotowywanie dokumentacji projektowej na wszystkich etapach prowadzonych projektów zgodnie z obowiązującymi normami, przepisami i systemem kontroli jakości firmy
  • tworzenie schematów elektrycznych
  • opracowywanie zestawień materiałów i urządzeń
  • przygotowywanie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej
  • współpraca przy przygotowywaniu wycen i kosztorysów

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niezbędne narzędzia pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz udział w ciekawych projektach i realizacjach
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • odpowiedzialną i ciekawą pracę

Miejsce podjęcia pracy

Barczewo

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna