Process Engineer / Inżynier Procesu

Międzynarodowa firma - producent specjalistycznych środków chemicznych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe chemiczne
  • minimum 2 lata doświadczenia na stanowisku Inżyniera Procesu/Technologa w firmie produkcyjnej z branży chemicznej
  • wiedza specjalistyczna w obszarze polimerów (poliuretany, poliole, itp.)
  • samodzielność w działaniu
  • dobra organizacja pracy
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu MS Office i systemy SAP

Zakres obowiązków:

  • optymalizowanie i usprawnianie procesów produkcyjnych
  • wdrażanie nowych produktów do produkcji
  • przeprowadzanie szkoleń dla operatorów
  • modyfikowanie procesów w celu zapewnienia najwyższego poziomu bezpieczeństwa
  • współpracowanie z innymi zakładami należącymi do grupy kapitałowej

  • pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne warunku wynagrodzenia
  • indywidualnie dopasowany pakiet relokacyjny
  • lekcje doszkalające z Języka Angielskiego
  • prywatną opiekę medyczną
  • dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • dopłaty do wczasów
  • premia roczna

Miejsce podjęcia pracy

województwo dolnośląskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne