Technolog Obróbki Skrawaniem

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wifama-Prexer Sp. z o.o.

Firma z kapitałem polskim posiadająca własną odlewnię aluminium, park maszyn CNC i konwencjonalnych. Odlewamy detale z aluminium dla motoryzacji, sprzętu AGD i elektronarzędzi, które następnie poddawane są obróbce na maszynach sterowanych numerycznie. Oprogramowanie w języku sinumeric i fanuc.
Miejsce podjęcia pracy:
zakład produkcyjno-usługowy z odlewnią aluminium

Wymagania:

  • znajomość rysunku technicznego, programowania w języku sinumeric i/lub fanuc
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • otwartość na nowe zagadnienia
  • umiejętność pracowania pod presją czasu oraz w grupie jak i samodzielnie

Zakres obowiązków:

  • projektowanie, wdrażanie i nadzorowanie procesów technologicznych obróbki skrawaniem i plastycznej
  • prowadzenie projektów od momentu wyceny do momentu uruchomienia oraz optymalizacji procesu przy seryjności produkcji

Firma oferuje:

  • prace w zgranym zespole
  • możliwość rozwoju
  • szkolenia specjalistyczne
  • udział w konferencjach specjalistycznych oraz targach branżowych
  • nowe wyzwania zawodowe
  • benefity pozapłacowe

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna