wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technolog"

Kierownik Działu Projektowo-Technologicznego

Pracodawca:

Centrum Techniki Okrętowej S.A.

Centrum Techniki Okrętowej S.A. to nieszablonowy ośrodek badawczo-projektowy z nowoczesnymi laboratoriami. Jesteśmy liderem usług badawczych dla różnych sektorów gospodarki (branży budowlanej, kolejowej, energetycznej, szeroko rozumianej gospodarki morskiej, a także sektora zbrojeniowego).
www.cto.gda.pl

Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego technicznego, preferowany kierunek: budowa maszyn, mechaniczny, okrętowy
  • co najmniej 4-letniego doświadczenia w zarządzaniu zespołem ludzkim i prowadzeniu projektów technicznych
  • umiejętności swobodnej komunikacji w języku angielskim z uwzględnieniem terminologii technicznej
  • umiejętności nadzorowania i organizacji pracy zespołu inżynierów-projektantów, komunikatywności, systematyczności
  • umiejętności organizowania pracy własnej, zwłaszcza szeregowania i kontrolowania szeregu zadań
  • znajomości narzędzi i metod projektowania
  • znajomości metod zarządzania projektami, w szczególności praktyki w realizacji projektów obejmujących projektowanie i rozproszone wykonawstwo prototypowych urządzeń technicznych

Zakres obowiązków:

  • formułowanie kierunków działalności Działu, w tym opracowywanie okresowych planów zadaniowo-finansowych oraz zapewnienie ich prawidłowej i terminowej realizacji
  • pozyskiwanie i nadzór nad realizacją kontraktów dotyczących projektowania i dostaw urządzeń i stanowisk badawczych i/lub systemów automatyki przemysłowej
  • pozyskiwanie zleceń na wykonywanie przez Dział analiz obliczeniowych w zakresie mechaniki konstrukcji dla klientów przemysłowych z sektorów morskich lub lądowych i sprawowanie nadzoru nad ich wykonaniem
  • sprawowanie nadzoru merytorycznego i kontroli funkcjonalnej nad działalnością pracowników Działu
  • reprezentowanie Działu w kontaktach zewnętrznych, w tym podejmowanie działań w ramach udzielonego pełnomocnictwa

Firma oferuje:

  • różne formy zatrudnienia (w tym umowę o pracę)
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • samodzielną, odpowiedzialną pracę
  • świadczenia socjalne, w tym możliwość skorzystania z dodatkowej opieki medycznej, kart sportowych, dofinansowania wypoczynku
  • możliwość szkolenia i dalszego rozwoju
  • atmosferę sprzyjającą działaniu w gronie zaangażowanych ludzi z pasją

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, kontrakt, zlecenie / umowa o dzieło

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne