wyszukiwanie - słowo kluczowe: "Technolog"

Technolog (malowanie proszkowe)

Pracodawca:

Alucrom Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

MIDROC ALUCROM
Jesteśmy częścią szwedzkiej firmy Midroc Alucrom z siedzibą w Gteborgu. Wspólnie należymy także do koncernu Midroc Europe skupiającego firmy z branży produkcji, zarządzania projektami, nieruchomości i innowacji technologicznych. Zajmujemy się obróbką oraz zabezpieczeniem antykorozyjnym wielkogabarytowych powierzchni stalowych na potrzeby przemysłu. Naszym priorytetem jest jakość!

Wymagania:

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wymagana znajomość procesów lakierniczych - malowanie proszkowe
  • znajomość KTL będzie dodatkowym atutem
  • znajomość zagadnień LEAN
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Zakres obowiązków:

  • kompletowanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej (systemy lakiernicze, normatywy czasu i materiału, instrukcje stanowiskowe i inne wymagane w procesach)
  • ciągłe doskonalenie procesów produkcyjnych poprzez ulepszanie procedur pracy, narzędzi oraz zabezpieczeń
  • sprawne wdrażanie procesów produkcyjnych dla nowych detali oraz systemów lakierowania

  • pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie
  • wysoką samodzielność na stanowisku
  • pakiet socjalny (pakiet medyczny, kartę sportową, wczasy pod gruszą, bony na święta)
  • naukę języka angielskiego
  • szerokie możliwości rozwoju zawodowego w oparciu o system szkoleń

Miejsce podjęcia pracy

Oleśnica

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne