Specjalista ds. Ochrony Środowiska

Przedsiębiorstwo Innowacyjno-Wdrożeniowe Wifama-Prexer Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą posiadającą własną odlewnię aluminium, park maszyn w tym maszyny sterowne numerycznie, laboratorium pomiarowe.
Firma dynamicznie rozwija się w kierunku odlewnictwa. Odlewany detale dla sprzętu gospodarstwa domowego, elektronarzędzi, motoryzacji dla Państw z całego świata.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: Inżynieria Środowiska, Ochrona Środowiska)
  • dobra znajomość aktualnych przepisów prawnych ochrony środowiska
  • doświadczenie w pisaniu sprawozdań w tym do BDO, KOBIZE, znajomość norm ISO
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w stresie
  • otwartość i pomysłowość
  • niekonwencjonalne rozwiązania

Zakres obowiązków:

  • nadzór nad dokumentacją, prowadzenie ewidencji, sprawozdań, statystyk
  • obsługa portali KOBIZA, BDO
  • tworzenie dokumentacji i instrukcji systemowych w zakresie ochrony środowiska
  • komunikacja z instytucjami zewnętrznymi w zakresie recyklingu, gospodarka odpadami, organizacja odzysku
  • utrzymanie wdrożonego zintegrowanego systemu zarządzania zgodnego z normami ISO
  • przeprowadzenie szkoleń wewnętrznych w zakresie ochrony środowiska
  • współpraca z działem BHP i Pełnomocnikiem ds ISO.

Firma oferuje:

  • cekawą prace pełną wyzwań
  • możliwość doskonalenia umiejętności w zakresie środowiska oraz Systemu Zarządzania ISO
  • benefity pozapłacowe

Miejsce podjęcia pracy

Łódź

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna