Product Manager

Pracodawca:

Deftrans Sp. z o.o.

Polska firma z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w produkcji wysokiej jakości mebli łazienkowych i kuchennych. Obecnie zespół naszej organizacji tworzy blisko 500 specjalistów oraz wykwalifikowanych pracowników. Produkujemy blisko 100 tysięcy sztuk mebli w skali miesiąca dla odbiorców z ponad 30 krajów świata.

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe (preferowane technologia drewna lub pokrewne)
  • umiejętność efektywnego prowadzenia projektów z uwzględnieniem wypracowanych standardów
  • doświadczenie w zarządzaniu zróżnicowanymi zespołami
  • osobowość lidera
  • poczucie odpowiedzialności za podejmowane decyzje i decyzje podjęte w ramach współpracy zespołowej
  • chęć do dzielenia się wiedzą i umiejętne korzystania z wiedzy członków zespołów
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • asertywność
  • wysoce rozwinięte umiejętności interpersonalne i otwartość w komunikacji
  • łatwość nawiązywania kontaktów na różnych szczeblach organizacyjnych
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Zakres obowiązków:

  • tworzenie, modyfikowanie i nadzorowanie polityki asortymentowej Spółki
  • nadzorowanie realizacji projektów/zadań w zakresie prowadzonych przedsięwzięć
  • planowanie i tworzenie harmonogramów projektów
  • budowanie międzywydziałowych zespołów projektowych i ich nadzorowanie
  • identyfikacja zagrożeń w realizacji projektu i inicjowanie działań korygujących w celu sfinalizowania projektu z sukcesem
  • tworzenie procedur właściwych dla projektu i ich wdrożenie
  • zarządzanie zmianą w projekcie
  • organizowanie spotkań projektowych
  • tworzenie raportów dotyczących statusu projektu

Firma oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • konkurencyjne wynagrodzenie składające się z podstawy i premii
  • niezbędne narzędzia pracy laptop, telefon
  • możliwość wzięcia udziału w strategicznych projektach organizacji
  • niekorporacyjną atmosferę
  • bardzo dobre warunki pracy: ergonomiczne, nowoczesne biura; dostęp do wyposażonej kuchni i świetnej kawy
  • możliwość dofinansowania ciepłego posiłku w formie smacznego drugiego dania

Miejsce podjęcia pracy

Odolanów, Milicz

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne