Inżynier ds. Mechaniki

nr ref. 10160-19; ważna do: 05.08.2019

Pracodawca:

Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o.

Opis pracodawcy:

Yamada Wentworth Sp. z o.o. to połączenie firm: YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. oraz Wentworth Tech Incorporated.
YAMADA Electric Industrial Co. Ltd. to producent m.in. sprzętu wyposażenia domów. W Grupie działa 5 zakładów: w Japonii, Chinach, Brazylii, Meksyku i Polsce (ok. 2.500 osób) Wentworth Group to grupa 15 zakładów produkcyjnych na świecie z siedzibą w Kanadzie, produkuje m.in. opakowania z tworzyw sztucznych. Obie firmy, YAMADA i Wentworth należą do grupy światowych liderów.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie mechaniki
  • minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • znajomość zagadnień specjalistycznych w tym: budowy i eksploatacji maszyn i urządzeń, zakresu technologii wykonywania prac mechanicznych
  • znajomość podstawowych zagadnień automatyki, elektroniki, hydrauliki przemysłowej
  • sprawne posługiwania się dokumentacją i rysunkiem technicznym
  • mile widziane uprawnienia eksploatacyjne SEP, na wózki widłowe, suwnice
  • mile widziana znajomość języka angielskiego (B1/B2)
  • samodzielność, dyspozycyjność, odpowiedzialność, zaangażowanie, dokładność
  • umiejętność pracy zespołowej oraz pracy pod presją czasu
  • gotowość do wspierania zespołów pracujących w systemie zmianowym

Zakres obowiązków:

  • diagnozowanie i usuwanie problemów, usterek i awarii na maszynach produkcyjnych (rozwiązywanie bieżących i trudnych problemów technicznych)
  • doradztwo w aspektach związanych z mechaniką
  • praca z dokumentacją projektową i wykonawczą, nadzór nad realizowanymi projektami (uruchomianie nowych projektów)
  • udział w przeprowadzaniu przeglądów i konserwacji maszyn
  • prowadzenie rejestru konserwacji i napraw oraz podejmowanie działań zapobiegających usterkom
  • uczestnictwo w przezbrojeniach maszyn
  • udział w projektach optymalizujących procesy produkcyjne
  • współtworzenie polityki utrzymania maszyn w ruchu
  • uczestniczenie w prowadzeniu dokumentacji technicznej maszyn i urządzeń
  • negocjacja warunków oraz nadzór nad wykonaniem prac przez firmy zewnętrzne
  • dbanie o przestrzeganie zasad i norm obowiązujących w firmie

Firma oferuje:

  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • pracę w nowoczesnej fabryce w otoczeniu opierającym się na najwyższych normach bezpieczeństwa
  • pakiet socjalny (m.in. prywatną opiekę medyczną wraz z opcją dla rodziny, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do posiłków na stołówce pracowniczej, kartę sportową, transport pracowniczy na wybranych trasach)
  • możliwość zdobycia nowej wiedzy i rozwoju zawodowego

Miejsce podjęcia pracy

Lućmierz

Wymiar zatrudnienia

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna

Aby zgłosić się na tę ofertę pracy, zaloguj się w swojej Błękitnej Strefie.
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta w serwisie - zarejestruj się!
W Błękitnej Strefie będziesz mógł zgodnie z RODO aplikować na wybraną przez Ciebie ofertę pracy.
Dokonasz tego przekazując nam swoje CV lub wypełniając przygotowaną dla Ciebie ankietę.

Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu realizacji procesów rekrutacyjnych
oraz Twojego rozwoju zawodowego. Szczegóły możesz sprawdzić w Klauzuli Informacyjnej.
W każdej chwili możesz wycofać swoją zgodę na przetwarzanie Twoich danych.
Administratorem danych osobowych Yamada Wentworth Tech Sp. z o.o. , z siedzibą w Lućmierzu 95-100, ul. Przemysłowa 6, e-mail: rekrutacja@yw.com.pl.

Dane będą przetwarzane w celu prowadzenia postępowania rekrutacyjnego zmierzającego do zatrudnienia osoby, której kwalifikacje i umiejętności najbardziej odpowiadają zapotrzebowaniu spółki (podstawa prawna - obowiązek prawny - art. 6 ust. 1 lit c RODO), oraz do zabezpieczenia ewentualnych roszczeń Administratora (podstawa prawna - uzasadniony interes administratora - art. 6 ust. 1 lit. f RODO). W przypadku podania przez kandydata danych wykraczających poza określone Kodeksem pracy dane te są przetwarzane na podstawie zgody kandydata (art. 6 ust. 1 lit a RODO).

W przypadku wyrażenia dobrowolnej zgody, dane będą przetwarzane także dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Administratora. (podstawa prawna - zgoda osoby, której dane dotyczą (art. 6 ust. 1 lit. a RODO). Zgodę, można odwołać w każdej chwili. Jej odwołanie nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania danych dokonanego przed jej odwołaniem.

Dane osobowe będą przetwarzane przez okres niezbędny do przeprowadzenia procesu rekrutacji, a w przypadku wyrażenia odrębnej zgody na przetwarzanie danych dla celów przyszłych rekrutacji - jednak nie dłużej niż 2 lata od momentu wyrażenia zgody bądź do czasu jej cofnięcia.

Odbiorcami danych osobowych mogą być: agencje pracy tymczasowej, podmioty świadczące usługi konsultingowe w zakresie oceny kwalifikacji pracowników, podmioty będące dostawcami rozwiązań teleinformatycznych oraz ochrony, kurierzy i poczta. Podanie danych jest dobrowolne, jednakże ich niepodanie będzie skutkowało niemożliwością wzięcia udziału w rekrutacji.

Przysługuje Państwu prawo do dostępu do swoich danych, ich poprawiania, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu oraz do przenoszenia danych, jak również prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jeżeli dane są przetwarzane niezgodnie z wymogami prawnymi.

Przysługuje Państwu również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie uzasadnionego interesu administratora
Aby ta informacja nie pojawiała się więcej, należy kliknąć przycisk Zamknij.
Zamknij