Project Manager (Dział Doradztwa Budowlanego)

Pracodawca:

Colliers International Poland Sp. z o.o.

Colliers International jest globalną firmą doradczą działającą w obszarze rynku nieruchomości komercyjnych. Posiada biura w 69 krajach, w których zatrudnia 12 000 pracowników. Oferuje pełen zakres usług podmiotom związanym z rynkiem nieruchomości. W Polsce Colliers działa od 1997 roku i posiada biura w Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Katowicach i Łodzi.

Wymagania:

  • masz wykształcenie wyższe uzyskane na jednym z wymienionych kierunków (inżynieria lądowa, elektryczna lub mechaniczna)
  • masz minimum 4 lata doświadczenia zawodowego (po studiach) na budowie, w biurze projektowym lub zarządzającym
  • posiadasz uprawnienia budowlane
  • bardzo dobrze komunikujesz się w języku angielskim (w mowie i w piśmie)
  • masz doświadczenie w przygotowywaniu zestawień i raportów
  • bardzo dobra znasz Pakiet MS Office

Zakres obowiązków:

Potrzebujemy osoby, która będzie:

  • zarządzać projektami we wszystkich obszarach procesowych
  • przygotowywać dokumentację do przetargów i je realizować
  • świadczyć usługi nadzoru budowlanego
  • przygotowywać, weryfikować i rozliczać koszty robót budowlanych
  • współpracować z urzędami (przygotowywanie dokumentów formalnych, kontakt z urzędami i kontrola procesu decyzyjnego)
  • przeprowadzać analizy techniczne
  • wykonywać i weryfikować kosztorysy budowlane
  • monitorować i raportować postępy inwestycji
  • kontrolować jakość i terminy wykonania prac budowlanych
  • przygotować raporty due diligence
  • koordynować projekty oraz prace budowlane

  • współpracę z najlepszymi specjalistami z branży przy ciekawych projektach
  • opiekę medyczną z nielimitowaną rehabilitacją, pakiet Multikafeteria, dodatkowy urlop dla rodziców (6 dni rocznie), umowę o pracę lub zatrudnienie na zasadzie B2B
  • jasno określone ścieżki kariery, program szkoleń dopasowanych do realnych potrzeb
  • pracę w firmie z tytułem Najlepszego Pracodawcy 2017

Miejsce podjęcia pracy

Gdańsk

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna