Inżynier Wsparcia Technicznego WinPro

Pracodawca:

Quadrature Poland Sp. z o.o.

Quadrature S.A. to belgijska firma informatyczna, wydawca ERP dla stolarki przemysłowej WinPro, z międzynarodowym zespołem i pragnąca kontynuować ekspansję w Europie. Od ponad 26 lat rozwijamy i instalujemy oprogramowanie WINPRO do zarządzania sprzedażą i produkcją drzwi, okien, bram i okiennic. Dzięki WinPro, nasi klienci mają lepszą rentowność w zarządzaniu produkcją, handlem, logistyką i dostawami. Nasze rozwiązanie ERP jest modułowe i trwałe. W celu skonsolidowania i zwiększenia naszej działalności w Polsce, szukamy osoby, która wspomoże nasz dział techniczny przy wdrażaniu oprogramowanie WinPro w świecie stolarki przemysłowej na terenie Polski.

Wymagania:

  • posiadasz wyższe wykształcenie np. inżynier z zakresu elektromechaniki, mechaniki, informatyki lub podobne
  • posiadasz 2-3 letnie doświadczenie w:
    • zakresie rozwiązań komputerowych w dziedzinie przemysłowej (ERP, CRM, rozwiązanie CAD CAM, BIM)
    • lub w dziedzinie stolarki przemysłowej (okucia, profil PVC-ALU, centrum obróbcze CNC, narzędzia do drewna, ...)
  • masz dobrą znajomość programowania oraz języków maszynowych do maszyn CNC (SIEMENS, CIX, XILOG)
  • znajomość języków Pascal, Delphi, C++ oraz bazy danych MYSQL, ORACLE są dodatkowym plusem
  • pasjonują cię nowe technologie i procesy produkcyjne, Twoja znajomość technik stolarskich (PCV, drewno, aluminium) jest plusem
  • władasz swobodnie językiem angielskim (wymagany poziom: B2), język francuski będzie mile widziany
  • potrafisz pracować w międzynarodowym zespole i masz zdolność do samoorganizacji i planowania pracy
  • masz chęć do częstego podróżowania (z noclegami poza domem). Wymagane prawo jazdy kat. B
  • szczery i empatyczny, okazujesz chęć budowania poufnych relacji z naszymi partnerami

Zakres obowiązków:

W bezpośrednim kontakcie z dyrekcją techniczną, Twoim zadaniem będzie:

  • wzmocnienie naszych relacji z istniejącymi klientami (regularne kontakty, wsparcie techniczne, informacje o nowych produktach firmy, ...)
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych (wizyty u klientów, targi, ...)
  • wdrożenie oprogramowania i przeszkolenie klientów do korzystania z WinPro
  • pomoc techniczna dla naszych klientów
  • przeprowadzanie szkoleń
  • zrozumieć potrzeby klienta i zaproponować odpowiednie rozwiązania,
  • realizacja specyfikacji klientów
  • wdrożenie oraz testowanie oprogramowania u klienta
  • realizacja sterowników do maszyn dla linii produkcyjnych
  • śledzenie projektów
  • kontakt z innymi profesjonalistami z branży stolarskiej i naszym zespołem w Quadrature S.A.

  • umowa w pełnym wymiarze czasu pracy / na czas nieokreślony
  • wynagrodzenie stałe (bezpośrednio związane z twoimi umiejętnościami i wynikami)
  • samochód służbowy po zakończeniu szkolenia wewnętrznego
  • duża autonomia i mobilność w Twojej funkcji
  • szkolenie w sektorze zarządzania ERP dla stolarki przemysłowej
  • zdrowe środowisko pracy, ukierunkowane na dobre samopoczucie i rozwój zawodowy każdego członka firmy
  • możliwość rozwoju w firmie

Miejsce podjęcia pracy

Polska

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy