Inżynier ds. Projektowania Systemów Analityki Chemicznej

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Międzynarodowa firma działająca w wielu gałęziach gospodarki, wdrażająca innowacyjne technologie w przemyśle.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (chemia, technologia chemiczna, inżynieria środowiska i kierunki pokrewne)
  • znajomość zagadnień związanych z poborem próbki, układami przygotowania próbki oraz urządzeniami pomiarowymi (analizatory z modułami pomiarowymi paramagnetycznymi, płomieniowo-jonizacyjnymi, spektrometrami UV i IR, kalorymetrycznymi)
  • umiejętność pracy w zespole
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • znajomość oprogramowania MS Office i AutoCAD

Zakres obowiązków:

  • projektowanie toru pomiarowego dla pomiarów analitycznych od punktu poboru do analizatora
  • projektowanie układów przygotowania próbki oraz układów wstępnego przygotowania próbki, dobór sondy pomiarowej
  • nadzór nad doborem urządzeń pomocniczych dla układu
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie wstępnego projektowania dużych pakietów analityki na potrzeby ofert
  • nadzór nad podwykonawcami w zakresie montażu systemu
  • współpraca z działem serwisu w trakcie uruchomień systemu
  • uczestnictwo w spotkaniach z klientami jako wsparcie techniczne

  • interesującą pracę w firmie promującej innowacyjne i nowoczesne technologie
  • możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku
  • zatrudnienie w stabilnej spółce z ugruntowana pozycją na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o doświadczenie zawodowe i umiejętności
  • przyjazne środowisko pracy

Miejsce podjęcia pracy

Wrocław

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

wyjazdy sporadyczne