Inżynier Elektronik

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Światowy producent sprzętu medycznego stosowanego w chirurgii i rehabilitacji. Firma posiada zaplecze badawczo-rozwojowe, współpracuje z instytucjami medycznymi oferując sprzęt najwyższej jakości.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, elektronika biomedyczna)
  • min. 5 lat doświadczenia na stanowisku związanym z projektowaniem układów elektronicznych (cyfrowych, analogowych)
  • umiejętność projektowania układów elektronicznych sterowanych przez mikroprocesory ST, Atmel/Microchip oraz programowania systemów wbudowanych w języku C++, ASM
  • znajomość problematyki i zapewnienia EMC/EMI
  • znajomość projektowania układów elektronicznych do zastosowań w aplikacjach krytycznych
  • doświadczenie w integracji systemów mechatronicznych
  • umiejętność pracy w zespole konstrukcyjnym objętym Systemem Zarządzania Jakością ISO 13485, bądź ISO 9001
  • dobra znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • projektowanie układów elektronicznych sterujących urządzeniami medycznymi
  • programowanie systemów EMBEDDED
  • tworzenie dokumentacji technicznej obejmującej schematy tworzonych układów, a także dokumentowanie oprogramowania wbudowanego
  • prowadzenie badań celem weryfikacji konstrukcji projektowanych urządzeń
  • raportowanie wyników pracy i badań

Firma oferuje:

  • pracę w innowacyjnej firmie
  • szkolenia specjalistyczne

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna