Automatyk w Dziale Technicznym

Pracodawca:

Frimatrail Frenoplast S.A.

Spółka Frimatrail Frenoplast S.A. jest liderem rynku w zakresie projektowania i produkcji kompozytowych materiałów ciernych stosowanych w kolejnictwie, takich jak klocki hamulcowe do pociągów intercity, tramwajów, pociągów metro, wagonów towarowych. Doświadczenie i nieustająca działalność rozwojowa przyczyniły się do obecności produktów firmy zarówno w kraju jak i na terenie Europy, Afryki i Azji.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • zainteresowania i umiejętności: systemy sterowania, automatyzacja nowoczesnych procesów wytwórczych
  • chęć pogłębiania wiedzy poprzez praktykę i niezbędne szkolenia
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP, eksploatacja do 1 kV
  • znajomość języka angielskiego (poziom B2 będzie atutem)

Zakres obowiązków:

  • współpraca z firmami zewnętrznymi podczas uruchamiania systemów sterujących urządzeń i linii technologicznych
  • zapewnienie kompletności i aktualności dokumentacji technicznej instalowanych urządzeń
  • współpraca z dyrektorem technicznym w zakresie nadzoru nad przebiegiem realizowanych w zakładzie inwestycji
  • wdrożenie systemu Analizy Przyczyn Źródłowych Awarii (RCA), współpraca przy usuwaniu awarii
  • opracowywanie, przedstawianie i wdrażanie zadań modernizacyjnych w zakresie automatyki i sterowania procesami produkcyjnymi
  • zapewnienie właściwych standardów eksploatacyjnych maszyn i nadzorowanie ich przestrzegania

  • przyłączenie się do firmy będącej liderem w produkcji materiałów ciernych dla kolei
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • możliwości rozwoju związane z planami inwestycyjnymi firmy
  • niezbędne narzędzie pracy
  • atrakcyjne wynagrodzenie

Miejsce podjęcia pracy

Majdan k. Wołomina

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna