Inżynier Serwisu

Pracodawca:

MultiIntegrator Sp. z o.o.

MultiIntegrator Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca nowoczesnych maszyn, znanych europejskich producentów oraz innowacyjnych technologii do przetwórstwa spożywczego. Oferujemy kompleksowe rozwiązania dla linii produkcyjnych oraz pakowni.

Wymagania:

  • Wykształcenie techniczne
  • Minimum 2-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (uruchomienia, naprawy, serwis)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • Znajomość zagadnień mechaniki, pneumatyki, elektryki, automatyki
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej, schematów elektrycznych i pneumatycznych
  • Umiejętność diagnozy i serwisu występujących problemów technicznych
  • Obsługa elektronarzędzi
  • Kontakt z producentami maszyn w kwestiach technicznych
  • Prawo jazdy kat. B
  • Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (praca głównie wyjazdowa)

Zakres obowiązków:

  • Montaż i uruchamianie maszyn oraz linii produkcyjnych w zakładach przemysłu spożywczego
  • Przeprowadzanie diagnostyki, przeglądów i napraw maszyn
  • Testowanie pracy maszyn
  • Szkolenia użytkowników
  • Wsparcie techniczne naszych partnerów

Firma oferuje:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia uzależnione od doświadczenia i posiadanych umiejętności
  • Pakiet medyczny, sportowy
  • Wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne do wykonania powierzonych zadań oraz samochód służbowy
  • Pracę w młodym zespole
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

częste wyjazdy