Inżynier w Dziale Badawczym Jednostki Certyfikującej

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Jednostka certyfikująca i laboratorium badawcze wyrobów budowlanych działająca na rynku polskim oraz europejskim.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (mechanika, materiałoznawstwo lub kierunki pokrewne)
  • znajomość AutoCAD lub innego programu CAD 2D
  • umiejętności analityczne, dociekliwość w rozwiązywaniu zagadnień technicznych
  • chęć rozwoju i udziału w szkoleniach krajowych oraz zagranicznych w zakresie m.in. badań, materiałoznawstwa, jakości
  • znajomość j. angielskiego niezbędna do pracy z dokumentacją, normami, udziału w szkoleniach i kontaktów z klientami

Zakres obowiązków:

  • praca w dziale zajmującym się badaniem technicznym konstrukcji drzwi, bram, okien oraz innych wyrobów budowlanych
  • analiza prowadzonych badań
  • weryfikacja dokumentacji technicznej
  • przygotowywanie dokumentów na podstawie badań, dokumentacji technicznej oraz norm branżowych
  • nadzorowanie badań, w tym ogniowych, w laboratorium badawczym

  • samodzielną pracę w laboratorium badawczym jednostki certyfikującej
  • możliwość zdobycia wiedzy specjalistycznej pod nadzorem doświadczonych analityków
  • udział w szkoleniach i dofinansowanie związane z rozwojem na zajmowanym stanowisku
  • kontakt z wiodącymi producentami wyrobów budowlanych na rynku polskim i europejskim
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • dofinansowanie do nauki języków obcych

Miejsce podjęcia pracy

Warszawa

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna