Inżynier Automatyk (Sochaczew)

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Międzynarodowy producent FMCG.

Wymagania:

  • wykształcenie wyże techniczne (automatyka, robotyka lub kierunki pokrewne)
  • min. roczne doświadczenie zawodowe
  • umiejętność programowania sterowników PLC, SCADA lub innych rozszerzonych systemów sterowania (Allen Bradley, Schneider, Beckhoff)
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • mile widziane uprawnienia energetyczne G2 i G3
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu zakładu produkcyjnego
  • obsługa sterowników PLC i systemów SCADA
  • praca w zespole serwisującym

Firma oferuje:

  • pracę stacjonarną w godzinach 8:00-16:00
  • bogaty pakiet socjalny
  • szkolenia zawodowe

Miejsce podjęcia pracy

Sochaczew

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna