Kierownik Działu Serwisu

Pracodawca:

Klient Banku Danych o Inżynierach.

Opis pracodawcy:

Renomowany producent dedykowanych maszyn do cięcia CNC.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne (elektrotechnika, elektronika, automatyka i kierunki pokrewne)
  • min. 3-letnie doświadczenie na stanowisku kierowniczym w firmie serwisowej lub produkcyjnej w branży technicznej
  • mile widziane doświadczenie w obszarze serwisowania maszyn CNC i technologii cięcia tlenem, plazmą, laserem lub wodą
  • wiedza z obszaru zagadnień i procesów technicznych
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • umiejętność budowania zespołu i motywowania pracowników
  • zorientowanie na jak najlepszą obsługę klientów
  • silna osobowość wysoko rozwinięte zdolności menedżerskie
  • umiejętność skutecznej komunikacji z podległym zespołem
  • prawo jazdy kat.B

Zakres obowiązków:

  • nadzór, kontrola, monitoring podległego zespołu i przebiegu prac
  • rozliczanie z zadań i egzekwowanie zadań
  • motywowanie pracowników
  • planowanie pracy podległego zespołu na podstawie zleceń gwarancyjnych i pogwarancyjnych
  • nadzór nad dokonywanymi odbiorami wewnętrznymi maszyn i urządzeń
  • ścisła współpraca z innymi działami firmy
  • wdrażanie projektów i usprawnień w dziale serwisu
  • nadzór nad zgłaszanymi reklamacjami firmy
  • opracowywanie i wdrażanie wewnętrznych narzędzi pracy, systemów, norm, procedur mających na celu zmaksymalizować wydajność obsługi klientów serwisu
  • współpraca z dealerami
  • organizacja szkoleń dla pracowników wewnętrznych i zewnętrznych

  • pracę stacjonarną w systemie jednozmianowym, poniedziałek - piątek, godz. 8:00-16:00
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • kontakt z najnowocześniejszymi technologiami
  • pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • pakiet opieki medycznej, karta Multisport, benefity pozapłacowe (wyprawki, paczki, bony, itp.)
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego
  • uczestnictwo w ciekawych projektach
  • możliwość wpływania na zmiany i rozwój firmy

Miejsce podjęcia pracy

Legnica

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna