Inżynier ds. Przygotowania Produkcji

Pracodawca:

Enco Sp. z o.o.

Nasza firma od ponad 30 lat koncentruje się na realizacji zadań z zakresu średnich i niskich napięć na rzecz energetyki zawodowej, szeroko rozumianej energetyki przemysłowej i budownictwa. Kluczowe produkty oferowane przez firmę, to kontenerowe stacje transformatorowe - w tym dedykowane dla OZE, złącza kablowe SN, systemy uszczelnień kabli i rur oraz osprzęt kablowy.
Pracownikom zapewniamy stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w branży o wysokim potencjale rozwoju, dobre warunki socjalne, atrakcyjne wynagrodzenie, możliwości przyuczenia do zawodu, ubezpieczenia grupowe, pakiet ZFŚS oraz dostęp do współfinansowanego pakietu Multisport.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne, inżynierskie lub w trakcie studiów (budowlane, elektryczne/elektrotechniczne lub pokrewne)
  • znajomość programów do projektowania AUTOCAD (alternatywnie ZWCAD lub CREO) na poziomie min. średnim
  • odpowiedzialność i sumienność
  • dobra organizacja pracy, dokładność
  • zdolności komunikacyjne
  • zajomość języka angielskiego na poziomie dobrym - mile widziana

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie dokumentacji do akceptacji klienta, rysunków produkcyjnych oraz dokumentacji powykonawczej
  • sprawdzanie zleceń produkcyjnych pod kątem kompletności informacji koniecznych do realizacji zlecenia
  • dokonywanie niezbędnych uzgodnień technicznych z klientem
  • prowadzenie nadzoru technicznego i jakościowego nad wykonywanymi zleceniami produkcyjnymi pod kątem zgodności ze zleceniem i dokumentacją montażową, dotrzymania parametrów technicznych

Firma oferuje:

  • umowę o pracę
  • pracę w systemie jednozmianowym
  • szkolenie w zakresie procesu produkcyjnego i zasad przygotowania dokumentacji
  • szansę zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju kompetencji
  • udział w projektach wykorzystujących najnowsze rozwiązania techniczne
  • wynagrodzenie w systemie motywacyjnym, uzależnione również od wyników pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach
  • Pakiet Socjalny (dodatki finansowe na święta, wczasy pod gruszą)
  • dofinansowanie karty Multisport

Wynagrodzenie:

3.500 - 5.000 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Pyskowice

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę, staż / praktyka

Wyjazdy

praca stacjonarna