Technik Utrzymania Ruchu

Pracodawca:

Exact Systems Sp. z o.o.

Wymagania:

  • wykształcenie min. zawodowe techniczne
  • praktyczna wiedza i chęć dalszego rozwoju w obszarze mechaniki / elektryki / pneumatyki / automatyki
  • dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym na 2 zmiany (po 12h : 4 dni 1 zmiana - 4 dni wolnego - 4 dni 2 zmiana - 4 dni wolnego)

Dodatkowo docenimy:
  • uprawnienia SEP
  • komunikatywny j. angielski

Zakres obowiązków:

  • utrzymanie ruchu produkcji
  • planowanie i wykonywanie przeglądu, konserwacji maszyn i urządzeń
  • kontrola stanu części zapasowych
  • prowadzenie dokumentacji technicznej
  • obsługa narzędzi i maszyn

Firma oferuje:

  • umowa bezpośrednio z zakładem
  • praca w systemie 4 brygadowym na 2 zmiany
  • atrakcyjna wynagrodzenie rynkowe wzbogacone o premię frekwencyjną
  • międzynarodowe środowisko pracy
  • benefity pozapłacowe
  • transport pracowniczy
  • dofinansowanie do posiłków
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przy spełnieniu podstawowych wymagań możliwość przeszkolenia przez doświadczonych pracowników
  • możliwość zatrudnienia zarówno pracowników z doświadczeniem oraz absolwentów do przyuczenia
  • pakiet relokacyjny dla osób zamieszkałych powyżej 90 km od Wrocławia (5 tys. brutto + po przepracowaniu 3 miesięcy + 200% wynagrodzenia)

Wynagrodzenie:

5.100 - 6.500 PLN brutto

Miejsce podjęcia pracy

Bielany Wrocławskie

pełny etat

Rodzaj umowy

umowa o pracę

Wyjazdy

praca stacjonarna